Skradzona mazda wróciła do własciciela

Dodano: 3 listopada 2019 10:15, Autor: KPP Ostrów Maz., red. MK

Samochód został skradziony z niestrzeżonego parkingu na osiedlu przy ul. Kościuszki.
REKLAMA

31 października na drodze S-8 na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie odnaleziono skradzioną mazdę, auto wróciło do właściciela.

sierż.szt. Marzena Laczkowska

Źródło zdj. KWP Radom

Zobacz również

Zgubiono pęk kluczy. Czytelnik prosi o pomoc

2 listopada 2019, Miłosz Magrzyk

Czytelnik informuje, że dla znalazcy przewidziana jest nagroda pieniężna.

Pomóżmy Klaudii w walce ze śmiertelną chorobą

1 listopada 2019, MK

Trwa zbiórka funduszy na leczenie 22-letniej Klaudii z Małkini Górnej.

Radni wyrazili zgodę na zaciągnięcie pożyczki (zdjęcia, wideo)

1 listopada 2019, Miłosz Magrzyk

Podczas sesji mówiono o inwestycjach, które zostaną zrealizowane w najbliższych latach.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP III

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]