HydroTruck pokonał Sokoła

Dodano: 13 listopada 2019 08:00, Autor: Miłosz Magrzyk

Mecz w Radomiu nie potoczył się po myśli zawodników Sokoła. Podopieczni trenera Daykoli przegrali 78:89.
Sokół zagrał w Radomiu, jednak mecz nie potoczył się zgodnie z planem drużyny z Ostrowi Mazowieckiej. Po 2 kwartach podopieczni trenera Daykoli przegrywali 39:54. Choć starali się odrobić straty do rywali, a na 3,5 minuty przed końcem meczu przegrywali zaledwie 74:78, rywale okazali się lepsi i to właśnie oni cieszyli się ze zwycięstwa.

W 1. kwarcie zespół z Radomia zdobył 26 punktów, a drużyna z Ostrowi 8, w 2. kwarcie HydroTruck przegrał z Sokołami 28:31, w 3. ponownie Sokół okazał się lepszy i wygrał 23:14, a w ostatniej odsłonie meczu podopieczni trenera Daykoli ulegli rywalom 16:21.

Ostatecznie HydroTruck Sky Tattoo II Radom pokonał Sokoła 89:78.

Garnizonowe obchody Narodowego Święta Niepodległości (zdjęcia)