III Memoriał Mirka Kamienieckiego

Dodano: 16 listopada 2019 08:35, Autor: Miłosz Magrzyk

Największego okonia złowił Kamil Pałubiński, sandacza Dariusz Borysiuk, a szczupaka Adam Krupa.
W zeszłym miesiącu w Broku na rzece Bug zorganizowano zawody spinningowe - III Memoriał Mirka Kamienieckiego. Na wstępnie wszyscy zawodnicy otrzymali pakiety startowe.

W zawodach startowali wędkarze, pochodzący z miejscowości takich jak: Ostrów Mazowiecka, Małkinia, Zegrze, Siematycze czy Mińsk Mazowiecki. Złowiono 3 gatunki ryb, a mianowicie: sandacze, szczupaki i okonie.

Największą rybę podczas zawodów złowił Adam Krupa. Ten sam zawodnik został także zwycięzcą w kategorii łowca okazów. Największego okonia złowił Kamil Pałubiński, sandacza Dariusz Borysiuk, a szczupaka Adam Krupa. To właśnie Adam Krupa został najlepszym zawodnikiem Koła PZW nr 64 Ostrów Mazowiecka.

W klasyfikacji punktowej zawodnik, który zajął I miejsce, czyli Adam Krupa, uzyskał 2050 punktów, na II miejscu uplasował się Marcin Kołakowski, który zdobył 1350 punktów, a na ostatnim stopniu podium stanął Kamil Pałubiński. Zdobył 880 punktów.

Zawody zorganizowali: klub WKS "Zaczep", działający przy Kole PZW nr 64 w Ostrowi Mazowieckiej, i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi.

Osoby mające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o pilny kontakt z policją.