Sokół przegrał z PKK 99 Pabianice

Dodano: 25 listopada 2019 08:20, Autor: Miłosz Magrzyk

Drużyna z Ostrowi Mazowieckiej wygrała I i II kwartę. Ostatecznie uległa jednak gospodarzom 100:109.
Sokół Ostrów Mazowiecka 23 listopada zmierzył się z PKK 99 Pabianice. Podopieczni trenera Daykoli dobrze rozpoczęli mecz. Wygrali I i II kwartę.

W I kwarcie Sokół zdobył 27 punktów, a gospodarze 25. W II kwarcie gospodarze ulegli gościom 19:24. III kwarta okazała się szczęśliwa dla PKK 99 Pabianice, który wygrał ją 23:18. W ostatniej odsłonie meczu ponownie lepsi okazali się gospodarze. Wygrali 42:31.

Ostatecznie Sokół uległ drużynie PKK 99 Pabianice. Podopieczni trenera Daykoli przegrali 100:109.

Źródło zdjęcia: K. Pierzchanowski

Co ciekawe, są takie gminy w Polsce, gdzie procent aktywacji wynosi 100.

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim

25 listopada 2019, Starostwo Powiatowe, red. MK

Konkurs odbędzie się w LO im. M. Kopernika.

Koncert galowy zwieńczył Ostrowski Styl (zdjęcia, wideo)

24 listopada 2019, Miłosz Magrzyk

Organizatorem zawodów tanecznych Ostrowski Styl był Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej. Wydarzenie honorowym patronatem objął burmistrz Jerzy Bauer.