Sokół wygrał na wyjeździe

Dodano: 14 grudnia 2019 09:33, Autor: Miłosz Magrzyk

Najlepszym strzelcem drużyny z Ostrowi Mazowieckiej okazał się Paweł Łapiński.
11 grudnia podopieczni trenera Daykoli rozegrali mecz z Akademią Koszykówki Legii Warszawa. I kwarta zakończyła się remisem 21:21, II kwarta okazała się szczęśliwa dla Sokoła. Drużyna z Ostrowi Mazowieckiej wygrała ją 25:15, w III kwarcie lepsi okazali się przeciwnicy. Pokonali Sokoła 25:19. W IV kwarcie Sokół ponownie pokonał drużynę rywali. Wygrał 23:20.

Ostatecznie Sokół wygrał 88:81. Najlepszym strzelcem drużyny z Ostrowi Mazowieckiej w meczu z Akademią Koszykówki okazał się Paweł Łapiński. Zdobył 23 punkty.

Źródło zdjęcia: Anna Augustyniak

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami opisanej sytuacji.

Policja rozbiła grupę, która rozprowadzała narkotyki (zdjęcia, wideo)