XI Drużynowe Mistrzostwa w Kręgle. Zakończyła się I runda (zdjęcia)

Dodano: 15 grudnia 2019 09:23, Autor: Miłosz Magrzyk

W przypadku klasyfikacji indywidualnej kobiet na I miejscu plasuje się Grażyna Walentowicz. Jeśli chodzi o klasyfikację indywidualną mężczyzn, najlepszy jest w tej chwili Paweł Paczóski.
I runda XI Drużynowych Mistrzostw w Kręgle już dobiegła końca. Ostatnio Zurad wygrał z MOSiR-em 555:545, Tygrysy zwyciężyły Qumpli 582:543, Jastrzębie przegrały z zespołem Młyny Jelonki 391:443, Forte wygrało z Agentami WSI 515:422, a Lucky Strike wygrało z Schneiderem 511:467.

Tabela po I rundzie rozgrywek przedstawia się następująco: na I miejscu plasują się Tygrysy, które mają na koncie 17 punktów, na II miejscu znajduje się zespół MOSiR, na którego koncie widnieje 16 punktów, a na III pozycji znajduje się Zurad, który zdobył 15 punktów.

IV miejsce zajmuje zespół Lucky Strike, V Forte, a VI Qumple. Na VII miejscu plasuje się zespół Schneider, na VIII Młyny Jelonki, na IX Agenci WSI, a stawkę zamyka drużyna Jastrzębie.

Jeśli chodzi o klasyfikację indywidualną kobiet, na I miejscu plasuje się Grażyna Walentowicz (1017 punktów), która reprezentuje zespół MOSiR, na II miejscu uplasowała się Małgorzata Rosińska z drużyny Lucky Strike, a na III miejscu Katarzyna Dębek z zespołu Jastrzębie. IV miejsce należy do Urszuli Gutowskiej z zespołu Jastrzębie, a V do Elżbiety Grabowskiej-Safandowskiej, która reprezentuje Agentów WSI.

W przypadku indywidualnej klasyfikacji mężczyzn w stawce prowadzi Paweł Paczóski z zespołu Forte, na koncie którego znalazło się 1305 punktów. Na II miejscu uplasował się Krzysztof Grochowski z drużyny Lucky Strike, a na III reprezentant drużyny MOSiR Arkadiusz Spinek. IV miejsce należy do Tomasza Dobrzańskiego z Tygrysów, a V do Daniela Brzózki z zespołu Zurad.

Runda rewanżowa wystartuje już 9 stycznia.

Źródło zdjęć: Arkadiusz Spinek/MOSiR

Diamond Football League. Znamy zwycięzcę I Turnieju Klasy Powiatowej (zdjęcia, wideo)

14 grudnia 2019, Miłosz Magrzyk

Najlepszym zawodnikiem okazał się Tomasz Lipski.

Projekt pt. "O finansach... w bibliotece". Na czym polegał?

Bibliotekarze spotkali się z Ewą Młynarczuk - dyrektorem Biblioteki Publicznej w Broku.

Uderzył w słup i uciekł z miejsca zdarzenia

14 grudnia 2019, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami opisanej sytuacji.