<b>Zapraszamy na najbliższy mecz Sokoła do Ostrołęki</b>

Dodano: 1 listopada 2005 19:25, Autor: ASP


Już w najbliższą sobotę, nasz zespół rozgrywa kolejne spotkanie ligowe. Rywalem Sokoła będzie beniaminek obecnych rozgrywek - OTK Teletechnika Ostrołęka.
Mimo że będzie to spotkanie wyjazdowe to niewielka odległość dzielącą nasze miasta sprawia żę każdy kibic może dojechać na ten mecz. Niektórzy nazywają ten mecz od wielu lat oczekiwanymi "derbami" - co dodatkowo podgrzewa atmosferę.


OTK Teletechnika Ostrołęka - OKK SOKÓŁ Ostrów Maz.

5 listopada, godz. 15.00
Zespół Szkól nr 5, ul.Berlinga 5, Ostrołęka

Serdecznie zapraszamy!!!

Katalog firm promowane

Lewiarz Development Sp. z o.o.

ul. Wiejska
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]