Sokół pokonał rywali (zdjęcia, wideo)

Dodano: 20 stycznia 2020 09:16, Autor: Miłosz Magrzyk

Chociaż mecz nie zaczął się zbyt optymistycznie dla drużyny z Ostrowi, to jednak podopieczni trenera Daykoli wygrali 84:81.
W sobotę Sokół Ostrów Mazowiecka zmierzył się z drużyną ŁKS AZS UŁ SG Łódź. Mecz nie zaczął się zbyt optymistycznie dla podopiecznych trenera Daykoli.

I kwartę przegrali 15:21. W II kwarcie zdołali jednak odrobić straty. Wygrali ją 25:22. W III kwarcie ponownie musieli uznać wyższość rywali. Zakończyła się ona bowiem wynikiem 28:20 dla gości. W ostatniej odsłonie meczu to jednak Sokół triumfował. W IV kwarcie pokonał rywali 24:10.

Ostatecznie mecz zakończył się dla drużyny z Ostrowi Mazowieckiej wynikiem 84:81.

Całkowita wartość wykonanej inwestycji to prawie 450 000 zł.

Wypadek na trasie Podbiele - Żochowo

20 stycznia 2020, OSP w Starym Lubotyniu, red. Miłosz Magrzyk

Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Terytorialsi podsumowali 2019 rok

19 stycznia 2020, 5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej, red. Miłosz Magrzyk

2019 rok to czas intensywnego szkolenia i budowania struktur pododdziałów 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej.