28 Miejskie Spotkanie Noworoczne (zdjęcia, wideo)

Dodano: 25 stycznia 2020 09:54, Autor: Miłosz Magrzyk

Na scenie zaprezentowali się wokaliści Dorota Białkowska-Krukowska i Bartłomiej Łochnicki. Na pianinie akompaniował im Marcin Nagnajewicz.
W piątek w Elektrowni zorganizowano tradycyjne spotkanie noworoczne. Spotkanie rozpoczęło się koncertem, podczas którego artyści wykonali piosenki z repertuaru Hanki Ordonówny i Zbigniewa Wodeckiego.

REKLAMANa scenie zaprezentowali się wokaliści Dorota Białkowska-Krukowska i Bartłomiej Łochnicki, a na pianinie akompaniował im Marcin Nagnajewicz.

Śpiewano utwory, takie jak: "Ada to nie wypada", "Lubię wracać tam, gdzie byłem" czy "Z tobą chcę oglądać świat".

Na spotkaniu nie zabrakło Anny Siarkowskiej - posła na Sejm RP, Marcina Grabowskiego - przedstawiciela wojewody mazowieckiego, radnych Sejmiku Województwa Mazowieckiego, Michała Giersa - dyrektora Delegatury w Ostrołęce Kuratorium Oświaty w Warszawie, prof. Adama Czesława Dobrońskiego - honorowego obywatela miasta Ostrów Mazowiecka, proboszcza parafia pw. WNMP Jana Okuły, a także starosty ostrowskiego, wójtów, dyrektorów szkół i lokalnych instytucji, radnych i właścicieli firm.

Po koncercie przyszedł czas na przedstawienie przez burmistrza Ostrowi Mazowieckiej Jerzego Bauera tego, co zostało ostatnio w mieście zrealizowane, i tego, co jest w trakcie lub w planach do realizacji.

- Chcę podziękować za ogromną dozę życzliwości. Za współpracę przy realizowaniu najróżniejszych zadań związanych z miastem Ostrów Mazowiecka. Wiemy, że sprawy miasta idą w dobrą stronę, ale nie byłoby to możliwe bez wielu ludzi - ich życzliwości, pomocy, podpowiedzi, czasami krytycznych, i bez grona współpracowników - mówił włodarz miasta.

Burmistrz mówił o planach związanych z remontami ulic: ul. 3 Maja, ul. Grota-Roweckiego i ul. Lubiejewską, planach związanych z utworzeniem tzw. małej obwodnicy, a także remoncie stadionu, budowie ciągów pieszo-rowerowych, rewitalizacji różnych obiektów na terenie miasta, działalności kuchni miejskiej, lodowiska, kręgielni itp.

Po części oficjalnej gości zaproszono na poczęstunek.

Zobacz również

MKS pokonał Sokoła

25 stycznia 2020, Miłosz Magrzyk

Podopieczni trenera Daykoli przegrali 73:86.

Seniorka straciła oszczędności

25 stycznia 2020, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

22 stycznia do drzwi mieszkania ostrowskiej seniorki zapukała kobieta. Prosiła o pomoc w napisaniu wiadomości dla sąsiadki.

W MP nr 1 świętowano Dzień Babci i Dzień Dziadka

25 stycznia 2020, MP nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

W MP nr 1, w każdej grupie wiekowej, odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Cezan Salon Meblowy Black Red White

ul. Mieczkowskiego 16 (Galeria TEK, II piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szukasz mebli, które idealnie wpasują się w Twoje wnętrze? Zainspiruj się!

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]