Porażka Sokoła w Kielcach

Dodano: 7 lutego 2020 08:55, Autor: Miłosz Magrzyk

Chociaż drużyna z Ostrowi Mazowieckiej dobrze rozpoczęła spotkanie, mecz zakończył się przegraną Sokoła.
2 lutego drużyna Sokoła zmierzyła się w meczu wyjazdowym w Kielcach. Podopieczni trenera Daykoli dobrze rozpoczęli mecz, ponieważ I kwartę wygrali 23:21. W II kwarcie ulegli jednak rywalom, przegrywając 15:21. W III kwarcie ponownie rywale okazali się lepsi. Sokół przegrał 25:27. W ostatniej odsłonie meczu drużyna z Ostrowi Mazowieckiej nie zdołała odrobić strat. IV kwartę przegrała 28:29.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 98:91 dla przeciwników Sokoła, czyli zespołu AZS UJK Kielce.

Źródło zdjęcia: K. Pierzchanowski

Nie zabraknie wyjazdu na lodowisko, rozgrywek w tenisa stołowego i nauki pierwszej pomocy przedmedycznej.