Mobilność w kształceniu zawodowym (zdjęcia)

Dodano: 13 lutego 2020 08:40, Autor: Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Szkolenie poprowadził Bogdan Kruszakin - kierownik Wydziału Edukacji dla Rynku Pracy w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie.
28 stycznia 2020 r. w Elektrowni odbyło się szkolenie pt. "Mobilność w kształceniu zawodowym". Szkolenie zostało zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Ostrowi Mazowieckiej we współpracy z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie, Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie - Wydział w Ostrołęce i Biblioteką Pedagogiczną w Ostrołęce - Filia w Ostrowi Mazowieckiej. W organizację wydarzenia włączyło się także Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej.

REKLAMASzkolenie zostało zorganizowane w ramach sieci współpracy i samokształcenia doradców zawodowych, pedagogów i psychologów szkolnych, wychowawców klas, nauczycieli realizujących zadania w ramach wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego, a poprowadził je Bogdan Kruszakin - kierownik Wydziału Edukacji dla Rynku Pracy w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie.

Celem szkolenia było przekazanie merytorycznych i metodycznych informacji w zakresie doradztwa zawodowego w szkole oraz organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej. W szkoleniu udział wzięli przedstawiciele poradni psychologiczno-pedagogicznej, szkół i placówek oświatowych z terenu powiatu ostrowskiego, jak i powiatów ościennych, a także firmy, z którymi powiat ostrowski i miasto Ostrów Mazowiecka podpisało porozumienia o współpracy w zakresie kształcenia zawodowego, tj.: ALPLA - Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o., Schneider - Polska Technika Samochodowa i Kontenerowa Sp. z o.o., ROLSTAL Pawłowski Sp. z o.o. i Fabryki Mebli "FORTE" S.A.Zobacz również

Rekrutacja do publicznych przedszkoli i szkół podstawowych

13 lutego 2020, Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Kryteria rekrutacyjne do przeszkoli i szkół określają odpowiednio uchwały oraz wnioski o przyjęcie do przedszkola/szkoły wraz z klauzulą informacyjną.

Spektakl pt. "Detektyw Zagadka na tropie" (zdjęcia, wideo)

12 lutego 2020, Miłosz Magrzyk

Dzieci wybrały się razem z detektywem w pełną przygód podróż dookoła świata.

Pierwszy dzień ferii spędzili na poligonie

12 lutego 2020, 5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej, red. Miłosz Magrzyk

8 lutego w Ciechanowie ruszyła kolejna edycja projektu "Ferie w WOT".

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

WRI-Deweloper

ul. Sikorskiego 8
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP II

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]