Wyniki chłopców i dziewcząt w siatkówce

Dodano: 24 listopada 2005 20:11, Autor: WK


18 listopada w sali gimnastycznej małkińskiej "dwójki" odbył się turniej gimnazjalny w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców będący eliminacjami tegorocznej gimnazjady LZS.. Udział wzięły 4 drużyny dziewcząt i 5 drużyn chłopców. Grano na dwóch równoległych boiskach, systemem "każdy z każdym". Wśród dziewcząt I miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum nr2 w Małkini Górnej (opiekun Ryszard Jarka); II miejsce Gimnazjum w Lubotyniu (opiekun Krzysztof Młynarczyk); III miejsce Gimnazjum w Broku (opiekun Zbigniew Wójcicki) i IV miejsce Zespół Szkół w Prostyni (opiekun Jerzy Maliszewski). W kategorii chłopców - I miejsce Gimnazjum w Lubotyniu (opiekun Krzysztof Młynarczyk); II miejsce Publiczne Gimnazjum nr2 w Małkini Górnej (opiekun Ryszard Jarka); III miejsce Gimnazjum w Nurze (opiekun Andrzej Sowa); IV miejsce Zespół Szkół w Prostyni (opiekun Jerzy Maliszewski); V miejsce Gimnazjum w Broku (opiekun Zbyszek Wójcicki)
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy puchary i możliwość awansu (finał odbędzie się 26 listopada w Ostrołęce). Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali nauczyciele z Gimnazjum nr 2w Małkini - Agata Rostkowska, Marcin Wojciechowski i Ryszard Jarka.


Wspólne pamiątkowe zdjęcie

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Salon Fryzjersko - Kosmetyczny BARBARA

ul. Lubiejewska 21F/11
07-300 Ostrów Mazowiecka

Odmień się wiosną! Salon BARBARA zaprasza!

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]