Policjanci otrzymali maseczki i przyłbice

Dodano: 20 maja 2020 08:38, Autor: KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Funkcjonariuszy wsparli słuchacze UTW i właściciele studia fotograficznego.
Maseczki od słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ostrowi Mazowieckiej i przyłbice od studia fotograficznego państwa Anny i Mateusza Gaców z Sadownego otrzymali policjanci i policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

REKLAMAPandemia koronawirusa to trudny czas dla nas wszystkich. Niestety policjanci ze względu na pełnioną służbę nie mogą wykonywać swoich obowiązków zdalnie. Ostrowscy policjanci i policjantki codziennie podejmują interwencje w domach, gdzie dochodzi do przemocy psychicznej lub fizycznej, zatrzymują sprawców przestępstw czy nietrzeźwych kierowców.

Podczas wykonywania tych zadań ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa funkcjonariuszom oraz ich rodzinom. Wśród ostrowskiej społeczności są osoby, które rozumieją specyfikę trudnej służby w policji i wspierają nas podczas panującej pandemii koronawirusa. Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku, z którymi od lat współpracują ostrowscy profilaktycy oraz dzielnicowi, własnoręcznie uszyli, a następnie przekazali na nasze ręce 40 sztuk maseczek.

Nie zapomnieli o ostrowskich funkcjonariuszach właściciele studia fotograficznego z Sadownego. Państwo Anna i Mateusz Gacowie przekazali po raz drugi przyłbice wyprodukowane na drukarce 3D. Przyłbice to dodatkowa ochrona dla policjantów w przypadku podejrzenia zakażania koronawirusem u osoby, wobec której będą interweniować.

Składamy serdeczne podziękowania słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Ostrowi Mazowieckiej oraz państwu Annie i Mateuszowi Gacom z Sadownego za wsparcie rzeczowe w postaci przekazanych maseczek oraz przyłbic.

Źródła zdjęć: KGP i KPP w Ostrowi Mazowieckiej

Zobacz również

Strażacy usuwali plamę oleju (zdjęcia)

20 maja 2020, OSP w Broku, red. Miłosz Magrzyk

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca oraz usunięciu zagrożenia.

Apel do pacjentów onkologicznych

20 maja 2020, Ministerstwo Zdrowia, red. Miłosz Magrzyk

Ministerstwo Zdrowia zapewnia, że w dobie pandemii COVID-19 szpitale/oddziały onkologiczne zobowiązane są do przestrzegania najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Policja przypomina o obowiązujących ograniczeniach

20 maja 2020, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Funkcjonariusze przypominają, że rażące naruszenie obowiązujących zakazów może skutkować nałożeniem na daną osobę grzywny.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Biuro Tłumaczeń KOWER

ul. Szkolna 12A
07-300 Ostrów Mazowiecka

TŁUMACZENIA POŚWIADCZONE, ZWYKŁE - Z KAŻDEGO JĘZYKA EUROPEJSKIEGO !

Kacper Napiórkowski - Hydraulika

ul. Leona Wyczółkowskiego 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Kompleksowe usługi hydrauliczne.

Pierogownia. Catering Zdrojkowscy.

ul. Plac Waryńskiego 2D
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]