GKS przegrał z Wymakraczem Długosiodło

Dodano: 10 sierpnia 2020 07:26, Autor: GKS Andrzejewo, red. Miłosz Magrzyk

Jedyną bramkę dla GKS-u zdobył Marcin Kapica.
Z bardzo wąską ławką rezerwowych potrafiliśmy przez 90 minut grać jak równy z równym z bardziej doświadczonym rywalem. W końcówce było widać, że opadamy z sił, jednak potrafiliśmy bronić tego remisu i przy okazji wyprowadzaliśmy co kilka minut kontratak. Jednak to, co wydarzyło się w 92 minucie, jest nie do zaakceptowania.

Nie potrafiliśmy uszanować tego remisu i w głupi sposób straciliśmy piłkę na własnej połowie, a rywal bezwzględnie to wykorzystał. Zapłaciliśmy za nasz błąd i jeśli nie wyciągniemy wniosków, to o punkty w tej lidze będzie bardzo ciężko. Jedyne trafienie w tym meczu dla naszej drużyny zdobył Marcin Kapica z rzutu karnego 7 minut przed przerwą. Był to gol na 1:1, który był efektem akcji Andrzeja Piwońskiego faulowanego w polu karnym.

Skład: 99.Szymański - 18.Kowalewski 3.Malinowski 19.Kapica 17.Pac
(46'22.Kapusta)- 5.Sierota 14.R.Piwoński - 6.Gniazdowski 21.Antoniak
10.Kraszewski - 9.A.Piwoński

Gol: 38'(k.)Kapica

Czerwona kartka: 90'+2 Malinowski (za drugą żółtą)

Wymakracz Długosiodło - GKS Andrzejewo 2:1 (1:1).

Za tydzień zagramy z zespołem GUKS Krasnosielc. Zapraszamy w niedzielę na nasze boisko. Początek meczu o godz. 17.00.

Sprawdź, kto będzie kolejnym rywalem Żółto-Zielonych.

Żółto-Niebiescy pokonali Iskrę

5 sierpnia 2020, KS Wąsewo, red. Miłosz Magrzyk

Jak przyznali piłkarze, do meczu podeszli bez bojaźni, ale z respektem do rywali.