KS pokonał Koronę

Dodano: 18 sierpnia 2020 08:58, Autor: KS Wąsewo, red. Miłosz Magrzyk

Zwycięstwo drużynie z Wąsewa zapewnili piłkarze, tacy jak: Podolak, Murawski i Wojdak.
Wąsewo obronione po raz drugi w tym sezonie!. Trzy mecze, 6 pkt - komplet zwycięstw u siebie - to krótkie podsumowanie dotychczasowych występów w lidze okręgowej. Ten rezultat daje nam miano najlepszego beniaminka rozgrywek.

Trener Robert Wilczewski na mecz zdecydował się wyjść trójką obrońców, co dało impuls zawodnikom, że w tym meczu interesuje nas tylko komplet punktów. To widać było od pierwszych minut. Ciąg na bramkę naszych zawodników i otwieramy wynik za sprawą Podolaka, który pięknym lobem daje prowadzenie. Gra nieco się wyrównała, obie drużyny stworzyły po kilka okazji, ale to my strzelamy bramkę.. niestety sędziowie dopatrują się spalonego. Tak więc pierwsza połowa to wynik 1:0 dla gospodarzy.

Druga połowa ułożyła się dla nas świetnie, bo wynik podwyższa Murawski i wydaje się, że to będzie łatwa końcówka. Nic bardziej mylnego. Ostatni kwadrans spotkania. Chorodyński interweniuje za polem karnym i właśnie za to musi zejść z boiska. Niestety od razu po rzucie wolnym tracimy bramkę na 2:1, rywal w natarciu doprowadza do remisu, ale tak jak w naszej sytuacji (okazało się, że był spalony) i ciągle prowadzimy.

Kilka minut później w polu karnym zostaje faulowany Warszawik, a jedenastkę na bramkę zamienia Wojdak. Mamy 3:1 dla Żółto-Niebieskich.

Goście nie ustępują, ale tego popołudnia stać ich jeszcze na tylko jedną bramkę. Ostatecznie to my cieszymy się z kompletu punktów.

Mecz KS Wąsewo - Korona Szydłowo (3:2)

- Podolak,
- Murawski,
- Wojdak.

Skład: Chorodyński - Urbanik, Kusik, Wojdak (c) - Wargulewski, Nerek, Rychlik, Warszawik, Waracki - Podolak, Murawski oraz Pazik, A.Pałubiński, M.Pałubiński, Soporek, Rogalski, Wasil.

Kolejne spotkanie, tym razem w ramach okręgowego Pucharu Polski, rozegramy już w środę 19.08 o godzinie 18.00 w Andrzejewie. Zagramy z miejscowym GKS-em.

Już w środę, w ramach 2 rundy rozgrywek pucharowych, GKS Andrzejewo zmierzy się z zespołem KS Wąsewo.

Sparingi drużyny MKS Ostrowianka (zdjęcia)

15 sierpnia 2020, MKS Ostrowianka, red. Miłosz Magrzyk

Sprawdź, jak radzili sobie ostatnio młodzi piłkarze.

Kolektyw Oleśnica został pokonany przez MKS

11 sierpnia 2020, MKS Małkinia, red. Miłosz Magrzyk

Do zwycięstwa drużynę MKS-u poprowadzili: Karol Dmochowski, Michał Zawistowski i Bartosz Składanowski.