Stanisława Han skończyła 100 lat (zdjęcia)

Dodano: 10 września 2020 08:21, Autor: Urząd Gminy w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

Przedstawicielki samorządu wraz z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności przekazały dostojnej jubilatce prezent oraz bukiet kwiatów. Pani Stanisława otrzymała także list gratulacyjny od premiera.
Stanisława Han we wtorek 1 września ukończyła 100 lat. Urodziła się w Królach Dużych i tu właśnie spędziła prawie całe swoje życie. Ze względu na wiek oraz konieczność sprawowania opieki nad panią Stanisławą syn wraz z żoną zabrali ją do swojego mieszkania do Białegostoku.

REKLAMAAby uczcić tak wspaniały jubileusz, wójt gminy Andrzejewo Beata Ponichtera razem z kierownikiem USC Grażyną Baranowską 7 września pojechały do Białegostoku z zamiarem odwiedzenia pani Stanisławy.

Przedstawicielki samorządu wraz z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności przekazały dostojnej jubilatce prezent oraz bukiet kwiatów, a delegatura Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce przekazała list gratulacyjny od premiera Mateusza Morawieckiego.

Pani Stanisława to bardzo ciepła i miła osoba. Przybyłe osoby przywitała bardzo serdecznie, zaskoczyła dobrą kondycją i pamięcią. Opowiadała o swoich synach i o czasach wojny. Wspominała sąsiadów z Króli Dużych. Prosiła, aby przesłać pozdrowienia wszystkim mieszkańcom tej miejscowości.

Dzień swoich setnych urodzin pani Stanisława spędziła w gronie najbliższej rodziny, która uczciła tę uroczystość rodzinnym obiadem oraz mszą św. odprawioną w intencji jubilatki. Mszę odprawiono zarówno w Białymstoku, jak i w Jasienicy.

Źródło zdjęć: Urząd Gminy w Andrzejewie

Zobacz również

Dożynki inne niż zwykle (zdjęcia)

10 września 2020, Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, uroczystości dożynkowe zostały ograniczone do mszy świętej dziękczynnej.

Ostrowianka wygrała 10 000 złotych

9 września 2020, Miłosz Magrzyk

Pani Małgorzata wzięła udział w zabawie organizowanej przez RMF FM.

Warsztaty w Bibliotece Publicznej w Broku (zdjęcia)

5 września 2020, Biblioteka Publiczna w Broku, red. Miłosz Magrzyk

Uczestniczki warsztatów ozdabiały chusteczniki.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Maciejowa Chata

Stare Lubiejewo, ul. Łomżyńska 3
07-300 Ostrów Mazowiecka

SALA BANKIETOWA - NOCLEGI - ZAJAZD - BAR 24H

APG Adam Kruk

Stok 81
07-310 Ostrów Mazowiecka

Profesjonalna naprawa i konserwacja pojazdów mechanicznych!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]