Poznali pracę grafika (zdjęcia)

Dodano: 15 września 2020 10:12, Autor: MBP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Pod okiem instruktorki, Anny Sujety, uczestnicy zajęć zaprojektowali okolicznościowe pocztówki, które tematyką nawiązywały do wydarzeń mających miejsce w 1920 r. na ziemi ostrowskiej.
W czwartkowe popołudnie 10 września 2020 r. Miejska Biblioteka w Ostrowi Mazowieckiej zaprosiła młodzież kl. V-VII szkoły podstawowej na warsztaty graficzne. Podczas 2 warsztatów uczestnicy zajęć poznali podstawowe narzędzia i możliwości, jakie oferuje program "Photoshop".

REKLAMAPod okiem instruktorki, Anny Sujety, uczestnicy zajęć zaprojektowali okolicznościowe pocztówki nawiązujące tematyką do wydarzeń mających miejsce w 1920 r. na ziemi ostrowskiej. Wybrane projekty pocztówek zostaną udostępnione na stronie internetowej biblioteki (z możliwością pobrania i wydruku).

Warsztaty zorganizowano w ramach projektu pt. "Pamiętamy 1920-2020" dofinansowano ze środków programu wieloletniego "Niepodległa" na lata 2017-2022 w ramach programu dotacyjnego pt. "Koalicje dla niepodległej".


Zobacz również

Z Prostyni do Sopotu. Trasę pokona na piechotę

14 września 2020, Miłosz Magrzyk

"Kebson", youtuber znany z nagrywania swych kulinarnych podróży, tym razem pieszo pokona 352 kilometry. Wszystko po to, by pomóc.

Wystawa prac Pawła Kwiatkowskiego (zdjęcia)

13 września 2020, Miłosz Magrzyk

Paweł Kwiatkowski urodził się w 1981 r. w Tykocinie. Artysta jest asystentem na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi.

W Andrzejewie odbył się piknik charytatywny (zdjęcia)

13 września 2020, Urząd Gminy w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

Główny cel pikniku, który zorganizowano w Andrzejewie, dotyczył zebrania środków na operację dla Mateusza. Mateusz ma 17 lat i od urodzenia jest objęty specjalistyczną opieką. Każdego dnia pracuje z fizjoterapeutami i masażystami. Ma problem z wykonywaniem najprostszych czynności.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

START! Szkoła Języka Angielskiego

ul. Lubiejewska 48
07-300 Ostrów Mazowiecka

Z nami mówisz i myślisz po angielsku bez przerwy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]