Z Prostyni do Sopotu. Trasę pokona na piechotę

Dodano: 14 września 2020 10:02, Autor: Miłosz Magrzyk

"Kebson", youtuber znany z nagrywania swych kulinarnych podróży, tym razem pieszo pokona 352 kilometry. Wszystko po to, by pomóc.
Z Prostyni aż do Sopotu. Dokładnie 352 kilometry. Tyle właśnie zamierza pokonać "Kebson". W jakim celu? Aby wypromować zrzutkę, której założyciele mają na celu zebranie środków potrzebnych na leczenie Anastazji, dziewczynki chorej na SMA. Kwota, która jest potrzebna, to ponad 9 milionów złotych.

REKLAMAJak informuje "Kebson", oprócz umieszczania zdjęć z trasy będzie też nagrywał film na swój kanał na YouTube. W ten sposób chce cały czas przypominać wszystkim o tym, jaki jest jego cel. Kiedy rozpocznie się wyprawa? Już jutro, 15 września. Początek trasy to Prostyń.

Więcej informacji o Anastazji, dziewczynce chorej na SMA, można znaleźć pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/anastazja-sma?fbclid=IwAR38bEZwSTI9GY8a8mtmNTlEDEIfxEsatwowFSH3dTq6n4R8kLw9PNMynhQ.

Więcej informacji o wydarzeniu, czyli wyprawie "Kebsona", można znaleźć pod linkiem: https://www.facebook.com/kebsonpoland/posts/1756810924471036.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

Zobacz również

Terytorialsi szkolili się na lądzie i na wodzie (zdjęcia)

14 września 2020, 5 Mazowiecka Brygada Oborny Terytorialnej, red. Miłosz Magrzyk

Terytorialsi już od 2 miesięcy w ramach szkoleń rotacyjnych odbywają ćwiczenia z zakresu zarządzania kryzysowego, podczas których uczą się współdziałania z innymi służbami na wypadek wystąpienia pożarów wielkoobszarowych, powodzi czy huraganów.

Najprostsza droga, czyli e-usługi dla kierowców

14 września 2020, Ministerstwo Cyfryzacji, red. Miłosz Magrzyk

Ponoć przed nami niemal letnia druga połowa września, a to oznacza, że wielu nabierze ochoty na szybki wyjazd. To doskonały pomysł! Równie dobry, jak korzystanie z e-usług, które przygotowano z myślą o kierowcach.

W Andrzejewie odbył się piknik charytatywny (zdjęcia)

13 września 2020, Urząd Gminy w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

Główny cel pikniku, który zorganizowano w Andrzejewie, dotyczył zebrania środków na operację dla Mateusza. Mateusz ma 17 lat i od urodzenia jest objęty specjalistyczną opieką. Każdego dnia pracuje z fizjoterapeutami i masażystami. Ma problem z wykonywaniem najprostszych czynności.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

APG Adam Kruk

Stok 81
07-310 Ostrów Mazowiecka

Profesjonalna naprawa i konserwacja pojazdów mechanicznych!

WRI-Deweloper

ul. Sikorskiego 8
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP II

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]