Porażka w starciu z Konopianką

Dodano: 23 września 2020 07:57, Autor: KS Wąsewo, red. Miłosz Magrzyk

KS Wąsewo zmierzył się ostatnio z Konopianką Konopki. Zespół z Wąsewa musiał jednak uznać wyższość rywali.
Mecz z Konopianką Konopki od samego początku był bardzo wyrównany, ale to goście cieszyli się z pierwszej bramki. Ich radość nie trwała jednak długo, bo wkrótce rzut karny na bramkę zamienił Wojdak. W ten sposób rywalizacja zaczęła się od nowa. Pod koniec pierwszej połowy Murawski wyprowadził KS na prowadzenie. Wydawało się, że tego wieczoru punkty zostaną w Wąsewie. Było jednak inaczej.

Druga połowa to częstsze ataki gości, piłkarze KS-u starali się kontrować, ale bez skutku. Wyniku nie udało się utrzymać i w krótkim czasie KS stracił 2 bramki. Dopiero wtedy piłkarze drużyny z Wąsewa rzucili się w szaleńczy pościg, który poskutkował kolejnym rzutem karnym dla KS-u. Rzut podyktowano z tego względu, że jeden z obrońców Konopianki zagrał ręką.

Do piłki podszedł Wojdak. Na kilka minut przed końcem meczu wynik wynosił 3:3. Dla KS-u tragiczna w skutkach okazała się 90 minuta spotkania - rajd prawą stroną poprowadził Podolak, jednak uderzenie obronił bramkarz. Akcja zakończyła się podyktowaniem rzutu rożnego. Piłka, po wykonaniu przez jednego z zawodników rzutu rożnego, wpadła w ręce bramkarza, który od razu wykonał długie zagranie i w ten sposób uruchomił napastnika Konopianki. KS w tym czasie popełnił wiele błędów w obronie, co poskutkowało tym, że zawodnik Konopianki wbił piłkę prawie do pustej bramki.

Na próbę wyrównania zabrakło już czasu i ostatecznie to KS przegrał (3:4). Drużyna z Wąsewa nie składa jednak broni, bo jak widać, liga, w której grają, jest pełna niespodzianek. Następny mecz zagrają już w sobotę w Ciechanowie, gdzie będą podejmować miejscowy MKS. Mecz rozpocznie się o godz. 16.00.

KS Wąsewo 3-4 Konopianka Konopki, bramki: Wojdak (2) i Murawski, skład: Chorodyński - Wargulewski, Kusik, Wojdak (c), Wasil - J.Podolak, Rychlik, Warszawik, Godlewski, Rogalski - Murawski oraz Soporek, Ambroziak.

Sprawdź, jak przebiegał mecz, który rozegrali piłkarze GKS-u.

Sokół rozegrał kolejne sparingi

22 września 2020, Sokół Ostrów Mazowiecka, red. Miłosz Magrzyk

Sprawdź, z kim zmierzyli się koszykarze. Zobacz, jakimi wynikami zakończyły się poszczególne mecze.