Sokół pokonał przeciwników (zdjęcia)

Dodano: 15 listopada 2020 08:45, Autor: Sokół Ostrów Mazowiecka, red. Miłosz Magrzyk

W przypadku Sokoła najwięcej punktów w meczu zdobył Mikołaj Motel.
W zeszły weekend w hali MOSiR koszykarze Sokoła w ramach VII kolejki II ligi gr. B pokonali 93:87 AZS UJK Kielce. Gospodarze od początku meczu wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca spotkania. Po 2 kwartach Sokół wysoko prowadził (54:31), a w połowie 3 kwarty uzyskał najwyższą, 29-punktową, przewagę - 69:40.

Później Sokół wyraźnie zwolnił tempo, a ambitnie grający goście powoli odzyskiwali swój rytm gry, szybkimi akcjami i głównie rzutami za 3 punkty zmniejszali swoją stratę. Sokół 13 punktami przegrał ostatnią kwartę, jednak kontrolował wynik i utrzymywał bezpieczną przewagę i w konsekwencji pokonał rywali.

Sokół Ostrów Mazowiecka - AZS UJK Kielce 93:87, (26:14) (28:17) (17:21) (22:35).

Punkty

Sokół: Mikołaj Motel - 22, Aleksander Szczerbatiuk - 20, Przemysław Słoniewski - 16, Paweł Łapiński - 15, Mohamed Abdelaal - 10, Cezary Karpik - 5, Patryk Łysiak - 3, Rafał Pstrokoński - 2, Mateusz Kazimierczuk - 0 i Kuba Orłowski - 0

AZS: Igor Jagiełło - 18, Konrad Nowik - 18, Maksymilian Czapla - 12, Błażej Sowa - 11, Piotr Osiakowski - 9, Maciej Parszewski - 9, Przemysław Zygmunciak - 5, Maciej Fugiński - 3 i Kacper Wierzgała - 2.

Ostrovia pokonała Pogoń (zdjęcia)

14 listopada 2020, KS Ostrovia (drużyna kobiet), red. Miłosz Magrzyk

W sobotnie przedpołudnie, 7 listopada, Ostrovia rozegrała ostatni mecz rundy jesiennej.

Trwa rewitalizacja basenu portowego nad rzeką Bug (zdjęcia)