Grzegorz Braun z wizytą w Ostrowi (zdjęcia, wideo)

Dodano: 13 lutego 2021 08:55, Autor: Miłosz Magrzyk

Tematyka, którą poruszano, ściśle dotyczyła obecnej sytuacji w Polsce.
Wczoraj, 12 lutego, przed ostrowskim ratuszem odbyło się spotkanie z działaczami Konfederacji, a gościem specjalnym wydarzenia był poseł Grzegorz Braun.

REKLAMA- Zachęcam państwa do powrotu do normalności. Zachęcam tych, którzy mają do zaoferowania usługi, czy to gastronomiczne, czy inne, do tego, żeby otwierali swoje interesy, a nie czekali ani na jałmużnę, która nie zapewni im możliwości dalszej egzystencji, prosperowania, ani żeby nie czekali na to, że się rząd sam z siebie zawaha i wycofa z tych bezprawnych i nieludzkich zarządzeń. Zachęcam też klientelę, żeby spieszyła do wszystkich lokali, które się już otworzyły, do wszystkich ośrodków, w których ludzie starają się wracać do normalności, zachęcam uczniów, nauczycieli, rodziców, żeby wracali do normalnego życia, żeby wracali do kształcenia, żeby wracali do normalnego procesu wychowawczo-edukacyjnego. Zachęcam do powrotu do normalności - mówił poseł Braun.

- Mam nadzieję, szanowni państwo, że to ciągle jeszcze jest możliwe. Mam nadzieję, że przedstawiciele służb i administracji odnajdą w sobie jeszcze Polaka, Polkę, że zrozumieją, że nie wolno, nie wolno rezygnować z prawa do prywatności, że nie wolno przekreślać tajemnicy lekarskiej i nie wolno, nie wolno odbierać ludziom prawa do pracy i prawa do przedsiębiorczości. Zima ich, ale wiosna nasza. Mam nadzieję, szanowni państwo, że na wiosnę 2021 roku puszczą lody kwarantanny, tzw. obostrzeń, cała ta blokada, która jest przecież blokadą wewnętrzną. W wielu ludziach tę blokadę udało się wytworzyć rządowi za pomocą nawały propagandowej, poprzez straszenie w telewizji na konferencjach prasowych, ale to, co jeden z drugim minister, premier powiedzą na konferencji prasowej, to nie jest prawo, szanowni państwo. Warto zacząć to odróżniać - kontynuował.

Na koniec wydarzenia przedstawiciele Konfederacji spytali się, czy wśród zgromadzonych jest może osoba, która prowadzi lokal gastronomiczny i zaprosiłaby wszystkich chętnych biorących udział w spotkaniu na przykład na herbatę. Później zaś wybrano się na poszukiwania takiego miejsca.

Materiały z II części spotkania, czyli m.in. wizyty w ostrowskim lokalu Burger Day, można zobaczyć pod linkiem https://www.facebook.com/109365327342097/videos/245766547087473.

Z kolei pod linkiem https://www.facebook.com/109365327342097/videos/231082811993889 jest dostępny materiał z wizyty posła Brauna i nie tylko na Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Ponadto dodatkowy materiał ze spotkania w Ostrowi można obejrzeć również pod linkiem https://www.facebook.com/grzegorz.michal.braun/videos/826763351239443.

Osoby, które są zainteresowane bieżącą działalnością sympatyków Konfederacji w powiecie ostrowskim, powinny odwiedzić stronę https://www.facebook.com/Konfederacja-Powiat-Ostrowski-Sympatycy-109365327342097/.


Zobacz również

Apel o pomoc

12 lutego 2021, Urząd Gminy w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

Nie bądźmy obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.

Policja przypomina o obowiązku odśnieżania

11 lutego 2021, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Sprawdź, co grozi komuś, kto w danej sytuacji nie zastosuje się do przepisów.

Rowerem z Prostyni do Zakopanego

1 lutego 2021, OSP w Prostyni, red. Miłosz Magrzyk

Osobą, która zamierza dokonać tego czynu, jest Adam Seliga - znany jako "Kebson".

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]