O krok dalej w przygodzie z kick-boxingiem (zdjęcia)

Dodano: 19 lutego 2021 08:20, Autor: Academia Gorila Ostrów Mazowiecka, red. Miłosz Magrzyk

Sparingi międzyklubowe mają bardzo dużą wartość szkoleniową, ponieważ można na nich spotkać innych ludzi, z różnych klubów, o zróżnicowanym poziomie umiejętności.
Coraz więcej osób trenujących przechodzi o krok dalej w przygodzie z kick-boxingiem. Sparingi na obcym terenie to już nie tylko próba umiejętności, ale i charakteru.

REKLAMAAcademia Gorila Ostrów Mazowiecka podczas sparingów międzyklubowych w RAGNAROK Białystok była reprezentowana przez 13 osób: Weronikę Zengotę, Przemysława Domalewskiego, Przemysława Szczuczyńskiego, Marcina Majewskiego, Łukasza Kaczmarka, Dawida Adamczuka, Krystiana Litewiaka, Alana Bukowskiego, Mateusza Lasonia, Bartka Kacprzyka, Maksa Pietruszkę, Annę Fronczyk i Michała Kuleszę.

Z wydarzenia można wysnuć m.in. wniosek, że oprócz potrzeby walki, rywalizacji, zawodnicy chcą się także po prostu spotykać. Mimo że walczą ze sobą, to atmosfera na tego typu wydarzeniach jest bardzo dobra. Wymiana doświadczeń, rozmowa, częste spotykanie osób, które już rywalizowały ze sobą na ringu.

Tym razem było to ponad 40 zawodniczek i zawodników z Białegostoku czy Ełku. 12 rund stoczonych na obcym terenie, przy zmianie sparing partnera co rundę, uczy przestawiania się na innego przeciwnika, umiejętnego rozkładania sił. Często nawet nie mamy świadomości, że zrobiliśmy rundę z utytułowanym zawodnikiem - mającym na koncie tytuły mistrzowskie i udział w największych imprezach. Kiedy już się o tym dowiemy, daje to dodatkowy bodziec rozwoju mentalnego.

Udział w sparingach był przygotowaniem do kolejnych startów. Pierwszy z nich już w najbliższą niedzielę na Warszawskiej Grandzie, gdzie Academię będą reprezentowały 4 osoby.Zobacz również

Weź udział w Festiwalu Polskiej Piosenki Filmowej

17 lutego 2021, MDK, red. Miłosz Magrzyk

Cele organizatora wydarzenia, czyli Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, koncentrują się m.in. na promowaniu dorobku uznanych polskich kompozytorów i autorów tekstów.

Odwiedź Jatki i zobacz prace Rafała Strenta (zdjęcia)

15 lutego 2021, Miłosz Magrzyk

Artysta jest laureatem wielu nagród i wyróżnień artystycznych.

Funkcjonowanie lodowiska i basenu

13 lutego 2021, MOSiR, red. Miłosz Magrzyk

Na otwartych obiektach obowiązuje reżim sanitarny.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Arkadia Piękna Salon & SPA

ul. T. Kościuszki 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]