Weź udział w Warszawskiej Syrence 2021

Dodano: 6 kwietnia 2021 09:24, Autor: MDK, red. Miłosz Magrzyk

Jeżeli nie dojdzie do zwiększenia obostrzeń, planowane jest przeprowadzenie eliminacji w tradycyjnej formie. Jeżeli obostrzenia się pogłębią, konkurs zostanie przeprowadzony online.
Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza recytatorów do wzięcia udziału w 44. Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka.

REKLAMASytuacja w kraju związana z III falą epidemii jest dynamiczna. Jeżeli nie dojdzie do zwiększenia obostrzeń, planowane jest przeprowadzenie eliminacji w tradycyjnej formie (z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego) 26 kwietnia 2021 r. od godz. 9.30 w kinie Ostrovia przy ul. 11 Listopada 5.

W przypadku, gdy obostrzenia się pogłębią, a tym samym nie będzie możliwości organizacji spotkania na żywo, konkurs zostanie przeprowadzony w formie online (konieczne będzie nagranie przez uczestnika materiału wideo z prezentacją zgłoszonych do konkursu tekstów). O wszelkich zmianach MDK będzie informował na bieżąco.

MDK prosi o wcześniejsze przeprowadzenie eliminacji środowiskowych, które wyłonią najlepszych recytatorów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie, najlepiej skontaktuj się ze swoim nauczycielem polonistą.

Wypełnione karty zgłoszenia opatrzone pieczątką szkoły wraz z protokołem z przeprowadzonych eliminacji środowiskowych, oświadczeniem jury oraz klauzulą informacyjną podpisaną przez rodzica\opiekuna należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected] do 16 kwietnia 2021 roku.

Pozostałe informacje znajdują się pod linkiem: https://mdkostrowmaz.pl/aktualnosc-1261-warszawska_syrenka.html.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

Zobacz również

"Słowa Tischnera" w pracach plastycznych uczniów SP nr 1 (zdjęcia)

5 kwietnia 2021, SP nr 1, red. Miłosz Magrzyk

Marcowy termin realizacji konkursu nie był przypadkowy.

Scena Kotłownia uczczciła Międzynarodowy Dzień Teatru

31 marca 2021, Miłosz Magrzyk

Specjalnie na tę okazję przygotowano krótkie nagranie.

15. Festiwal Polskiej Piosenki Filmowej MikroFilm 2021

23 marca 2021, Miłosz Magrzyk

Festiwal od lat stanowi m.in. inspirację oraz motywację dla uzdolnionej wokalnie młodzieży z powiatu ostrowskiego do rozwijania swoich umiejętności. Przesłuchania odbyły się 20 marca w kinie Ostrovia.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

KWIATY ŚWIATA Atelier Florystyczne

Stara Grabownica 15
07-300 Ostrów Mazowiecka

FLORYSTYKA NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

START! Szkoła Języka Angielskiego

ul. Lubiejewska 48
07-300 Ostrów Mazowiecka

Z nami mówisz i myślisz po angielsku bez przerwy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]