Piłka nożna amatorów. Zakończona runda zasadnicza

Dodano: 14 marca 2006 15:47, Autor: WK


W niedziele zakończyła się runda zasadnicza w turnieju amatorów. Do końca trwała ciekawa i zacięta walka w poszczególnych meczach, które decydowały o ostatecznej pozycji w tabeli. W grupie A w spotkaniu na szczycie Sokół/Forte przegrał 1:2 z Szumowem i spadł na drugie miejsce. A lokata ta mogła być jeszcze gorsza, gdyby nie remis Tantala z Brokiem/Sadowne. W grupie B dzięki remisowi 3:3 z Alplą do "czwórki" awansował Schneider.
Teraz nastąpią gry półfinałowe (26.03). Finały rozegrane zostaną 2 kwietnia.

Wyniki ostatniej kolejki:
GRUPA A

BROK/SDOWNE - TANTAL 4:4
SOKÓŁ/FORTE - ZPK SZUMOWO 1:2
OSTROWIAK - JW. 34-70 4:4

Lp.Nazwa zespołuMeczePunktyBilans
1.ZPK Szumowo61533:10
2.Sokół/Forte61523:11
3. Tantal61320:9
4. Ostrowiak6510:22
5.JW 34-706419:22
6.Pierrot6414:32
7. Brok/Sadowne6413:26

GRUPA B
EUROPA - ZURAD 0:3
SCHEIDER - ALPLA 3:3
URZĄD MIASTA - BESTBUD 4:4

Lp.Nazwa zespołuMeczePunktyBilans
1.Zurad61424 :10
2.Schneider61125:15
3. Żubry 61027:21
4. Bestbud6822:24
5.Europa6611:18
6.Alpla6519:22
7. Urząd Miasta6420:38

UWAGA!!!
W kolejnych spotkaniach (półfinałowych) 26 marca zagrają:
  • Mecze o miejsca 1-4
    Godzina 10.00 ==> ZPK SZUMOWO - SCHEIDER
    Godzina 10.40 ==> SOKÓŁ/FORTE - ZURAD
  • Mecze o miejsca 5-8
    Godzina 11.20 ==> TANTAL - BESTBUD
    Godzina 12.00 ==> OSTROWIAK - ŻUBRY
  • Mecze o miejsca 9-12
    Godzina 12.40 ==> JW. 34-70 - ALPLA
    Godzina 13.20 ==> PIERROT - EUROPA
  • Mecz o miejsce 13-14
    Godzina 14.00 ==> BROK/SADOWNE - URZĄD MIASTA
  • Komentarze

    Dodano: 14 marca 2006 16:43, ~kfc

    Tantale no wiecie co taka szansa dajcie spokoj,gratulacje dla sokołów.Szczescie sprzyja lepszym powodzenia

     

    Dodano: 14 marca 2006 19:36, ~deryk

    hehe...a najlepsze jest 4 miejsce Ostrowiaka.

     

    Dodano: 14 marca 2006 22:06, ~bury

    Szkoda Tantali, chłopaki fajnie grają ale chyba byli za pewnie swego.

     

    Dodano: 15 marca 2006 13:24, ~mc donalds

    Kto wygra tą lige.Prosimy o wpisiki>>>>

     

    Dodano: 15 marca 2006 20:55, ~radzio25

    Moim zdaniem,Sokoly to straszni fuksiarze!Ogladalem ich wszystkie mecze i z 6 rozegranych to przynajmniej cztery ledwo co wymeczyli, no i jakby Tantale w ostatnim meczu wygrali dwoma bramkami to Sokoly graly by o miejsca 5-8.
    Ale wasz fart skonczy sie na meczu z Zuradem!

     

    Dodano: 15 marca 2006 22:05, ~Andrew

    Brok/Sadowne ostatnie? przecież oni zremisowali z Tantalem i Sokły też się z nimi męczyły. Chłopaki szczęścia nie mają a ładnie grają. Popieram Sokoły farciaże i sędziowie im sprzyjają zawsze, ciekawe co będzie z Zuradem.

     

    Dodano: 16 marca 2006 09:21, ~sokół

    Sokoły farciarze ????O czym wy piszecie panowie.Półfinał z Zuradem zweryfikuje kto miał tutaj farta.Pozdrawiam zawodników ,kibiców Sokoła i inne druzyny sprzyjające Sokołom.

     

    Dodano: 16 marca 2006 18:52, ~BARCA

    najwiekszym faworytem do wygrania halowki jest zespół szumowa!!!! młode chłopaki zawsze grają na maksa i z fantazją, jedynym zespołem który moze im przeszkodzic jest zurad, ale tez z nimi dadzą sobie rade. A sokół powinien odpaść bo nic nie grają, chociaż uwazają sie za niepokonanego mistrza polski, ale nie długo zurad pokarze gdzie ich miejsce!!!! SZUMOWO= VICTORIA
    POZDRAWIAM

     

    Dodano: 17 marca 2006 09:07, ~Zurad

    Zurad wygra tą lige baz żadnych problemów Pozdrowienia dla Szumowa!

     

    Dodano: 17 marca 2006 09:47, ~luis II

    największa sensacją jest zajęcie 5 miejsca przez łysych harpagonów z JW 3470

     

    Dodano: 17 marca 2006 12:20, ~krawiec

    FINAŁ SOKOŁY- SCHNEIDER TO BEDZIE PIEKNY FINAŁ:) (NAJŁADNIEJSZA GRA )

     

    Dodano: 17 marca 2006 13:51, ~sokół

    Popieram ! To jest najlepszy zestaw finałowy ! bo reszta to przecinaki !!!

     

    Dodano: 17 marca 2006 14:50, ~radzio25

    Sokol-,,wielcy gwiazdorzy'' Tylko nie przypominam sobie kiedy oni cos wygrali.Raz w historii ostrowskiej halowki zajeli 2miejsce (wielkim fartem) i sie uwazaja za wielkich mocarzy!Macie jednego Syposza co wam ratuje tylki i to wszystko.A przepraszam jest jeszce jeden wielki krzykacz Kac.Z taka gra to do piaskownicy babki lepic!Jak przegrywacie to wine na sedziego Bociana zwalacie,a ile razy ten Bocian wam dupe uratowal!PRZEJRZYJCIE W KONCU NA OCZY?!

     

    Dodano: 17 marca 2006 18:55, ~Zurad

    kto nie przegrywa ten wygrywa lige!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrowienia dla przegranych

     

    Dodano: 17 marca 2006 19:53, ~BARCA

    SOKÓŁ co prawda boli, że jestescie ciency, i nie powiem komu bocian ratuje skóre. a jak sie nie myle to bocian zawsze chciał umoczyc najpierw ZESPÓŁ MŁYNÓW a teraz SZUMOWO wiec mi tu nie wciskaj kitu. i zgadzam sie z radkiem, bo gdyby nie Syposz to byscie grali o jedno z ostatnich miejsc. a KRAWIEC gdzie ty masz oczy!!! Schneider mógłby grac w finale, ale na drodze stoi im najlepszy zespół tej ligi, chociaż chłopaki wiedzą o co chodzi w tej dyscyplinie sportu. a jak wczesniej wspominałem zurad wsadzi sokołom "piątke" i uciszy ich (oby na wieczność). no chyba ze zurad przyjdzie narąbany, i zamiast krwi będą mieli alkohol, ale i wtedy pewnie by wygrali. pozdro dla schneidera i zuradu.

     

    Dodano: 17 marca 2006 23:23, ~krawiec

    Kibole o co wy sie kłocicie???
    Te 4 druzyny ktore sa w polfinale sa rownorzedne!!!Kazda z nich moze zdobyc 1 miejsce,a ze niektorzy graja milsza piłke dla oka to takie sa fakty niestety:)

     

    Dodano: 18 marca 2006 08:53, ~Niuto

    szkoda TANTALA !

     

    Dodano: 19 marca 2006 11:28, ~lLuis II

    Jw 34 70 - ALPLA 1:7

     

    Dodano: 19 marca 2006 16:44, ~Hooligan Zurad

    tydzień i będzie wiadomo kogo stać na finał . chociaż piłka nożna to jest sport a jak wiadomo w sporcie wszystko zdarzyć się może !!!!!!!!! Podoba mi się tylko to wszystko co wokół tych rozgrywek się dzieje, ta atmosfera, te emocje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dam z siebie więcej niż do tej pory i mój zespół też a co do Sokołów to mają super atmosferę w zespole jak piją ''pepsi'' na dole w MOSiR -e a na boisku to jeden krzyczy na drugiego ale to normalne .

     

    Dodano: 19 marca 2006 18:36, ~ssssccc

    zurad wygra bez zadnego slowa
    sokoly - zurad 0 - 5

     

    Dodano: 19 marca 2006 21:23, ~mc donalds

    zurad???wszystko zależy od dyspozycji Diabła!!!jesli dobrza zagra to wygra Zurad nie oszukujmy sie

     

    Dodano: 20 marca 2006 14:11, ~kibic

    Barca tak czytam te Twoje komentrze i wydaje mi się , że dużo jesz kurczaków ! bo wytłumaczenie jest jedne ! że ptasia grypa zaatakowała ci mózg ! Ja z sokołami wspólnego nic nie mam ale pojęcie o piłce mam i wiem jedno , że Sokoły,Schneidery i Żubry to zespoły , które coś potrafią , a Ty Barca widzę , że preferujesz zespół Szumowa , ale oni niestety tylko biegają i nic pozatym!

     

    Dodano: 20 marca 2006 15:26, ~siódemka

    FAJNIE ŻE TAK DUŻO LUDZI INTERESUJE SIĘ ZAKŁADÓWKAMI!!!!!KTO ZAGRA W FINALE TO POKAŻĄ PÓŁFINAŁY!!!!!!ALE TO ŻE SCHNEIDERY I SOKOŁY GRAJĄ CZYSTĄ PIŁKE NIKT NIEPOWINIEN ZAPRZECZAĆ!!!!BO ZURAD TO PRZESADZA Z FAULAMI A SĘDZIOWIE (NIEWIEM???)ALE CHYBA BOJA SIĘ POSADZIC DIABŁA NA KARNE MINUTY!!!!!

     

    Dodano: 20 marca 2006 19:12, ~ziomal szwejk

    Panowie z Tantala, proponuję więcej spirytusixu zakraszonego herbatką mojej roboty. Panowie! Do soboty!!!

     

    Dodano: 24 marca 2006 12:38, ~SOKÓŁ FAN S

    radzio 25-czy Ty choć raz w życiu kopnąłeś piłkę,żeby wypowiadać się na ten temat i pisać takie pierdoły? zastanów sie dobrze najpierw co chcesz powiedzieć,żeby ktoś przypadkiem nie napisał Ci czegoś przykrego! dzięki takim ludziom jak Wojtek i Kac jest siła w naszej drużynie. a w jedności siła!!! zobaczymy kto będzie lepszy... ONLY SOKÓŁ!!!

     

    Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
    Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

    Katalog firm promowane

    VeloBank - Placówka Partnerska w Ostrowi Mazowieckiej

    ul. 3 Maja 74
    07-300 Ostrów Mazowiecka

    Santander Consumer Bank S.A.

    Pl. Ludwika Waryńskiego 1
    07-300 Ostrów Mazowiecka

    BANK OD KREDYTÓW

    Cezan-Meble

    ul. Okrzei 6
    07-300 Ostrów Mazowiecka

    Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

    Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

    UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]