Maciej Grabowski wicemistrzem Polski w kata (zdjęcia)

Dodano: 11 czerwca 2021 08:34, Autor: OKKK, red. Miłosz Magrzyk

Zawodniczy walczyli w 8 kategoriach wagowych oraz w 2 kata.
5 czerwca 2021 w hali MDK Kraków odbyły się 7. Akademickie Mistrzostwa Polski Kyokushin z udziałem 61 zawodników walczących w kumite i 21 zawodników biorących udział w kata, reprezentujących 39 uczelni. Otwarcia mistrzostw dokonał wiceprezes PZK Andrzej Drewniak.

REKLAMAW tych zawodach wziął udział Maciej Grabowski trenujący w Ostrowskim Klubie Karate Kyokushinkai, a studiujący i reprezentujący tym razem Politechnikę Białostocką. W silnie obsadzonej konkurencji kata zajął II miejsce. Drugim zawodnikiem z Ostrowi Mazowieckiej był student piątego roku Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie Karol Kuczyński, wieloletni zawodnik OKKK. Niestety podczas tego turnieju nie wywalczył miejsca na podium.

Organizatorem siódmej edycji Akademickich Mistrzostw Polski był MDK DH MTSR Sowiniec w porozumieniu z PZK. Podczas zawodów sensei Radosław Grabowski sędziował walki zawodników oraz konkurencję kata.
Zobacz również

Obniżone wymagania w testach dla policjantów. Forma spada?

7 czerwca 2021, News4Media, red. Miłosz Magrzyk

W Dzienniku Urzędowym polskiej Policji ukazało się zarządzenie Komendanta Głównego, wedle którego funkcjonariuszom obniżono progi sprawnościowe, jakie muszą pokonywać w czasie corocznych testów. Czy powinniśmy obawiać się, że spadająca forma mundurowych wpłynie na nasze bezpieczeństwo?

XVI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin (zdjęcia)

7 czerwca 2021, MOSiR, red. Miłosz Magrzyk

W turnieju, który odbył się pod koniec maja w Ostrowi Mazowieckiej, wzięło udział ponad 200 zawodników.

Udany start w Białej Podlaskiej (zdjęcia)

31 maja 2021, OKKK, red. Miłosz Magrzyk

W Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Wzięły w nich udział także osoby reprezentujące Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

TERRAZYT - ROLETY, OKNA, DRZWI

ul. 11 Listopada 1/1
07-300 Ostrów Mazowiecka

UWAGA! NOWA KOLEKCJA RZYMSKICH ROLET I ZASŁON !

Miód Malina Catering Dietetyczny

07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]