Powiatowe obchody Święta Policji (zdjęcia)

Dodano: 20 lipca 2021 08:28, Autor: Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Jednym z elementów uroczystości było wręczenie nagród laureatom Konkursu Policjant Roku Powiatu Ostrowskiego 2021.
Wczoraj odbyły się Powiatowe obchody Święta Policji, a wydarzenie miało na celu upamiętnienie 102. rocznicy powstania Policji Państwowej. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod obeliskiem upamiętniającym policjantów pomordowanych przez NKWD w Miednoje oraz Charkowie. Kwiaty złożyły delegacje Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej z komendantem powiatowym podinsp. Krzysztofem Szymańskim na czele oraz powiatu ostrowskiego: starosta ostrowski Zbigniew Chrupek, sekretarz powiatu Jolanta Ugniewska oraz skarbnik powiatu Małgorzata Konrad.

REKLAMANastępnie zaproszeni goście udali się do Parafii pw. Opatrzności Bożej przy ul. Małkińskiej, gdzie odbyła się msza św. w intencji lokalnych funkcjonariuszy, pracowników Policji i ich rodzin. Po mszy na placu przy kościele odbył się uroczysty apel, podczas którego wręczono akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

Ostatnim elementem uroczystości było wręczenie nagród laureatom Konkursu Policjant Roku Powiatu Ostrowskiego 2021 organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej. Policjantem Roku 2021 został st. sierż. Rafał Kuśpiel, natomiast Policjantką Roku 2021 została mł. asp. Iwona Matusiak. Pamiątkowe listy gratulacyjne oraz nagrody rzeczowe wręczyli: starosta ostrowski, wicestarosta oraz komendant powiatowy policji w Ostrowi.


Zobacz również

Strażacy ochotnicy usuwali skutki ulewy (zdjęcia)

19 lipca 2021, OSP w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

17.07.2021 w wyniku ulewy, która przeszła nad terenem gminy Andrzejewo, lokalna OSP została zadysponowana do szeregu zdarzeń.

Polskie "Archiwum X". Wyjaśniają zbrodnie sprzed kilkudziesięciu lat

18 lipca 2021, News4Media, red. Miłosz Magrzyk

Okrutne, podwójne zabójstwo sprzed 26 lat czy morderstwo pielęgniarki, która z pracy wracała do domu - oto najgłośniejsze sprawy rozwikłane przez policjantów od przypadków beznadziejnych.

Stłuczka na skrzyżowaniu

15 lipca 2021, OSP w Broku, red. Miłosz Magrzyk

14 lipca o 22.35 OSP w Broku zadysponowano do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Do groźnej sytuacji doszło na skrzyżowaniu DK 50 z DW 694.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]