Środki na realizację programów aktywizacji osób bezrobotnych

Dodano: 14 września 2021 09:57, Autor: PUP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej informuje, iż pozyskał środki finansowe z rezerwy ministra właściwego do spraw pracy na realizację programów aktywizacji osób bezrobotnych zamieszkujących na wsi oraz aktywizację zawodową w regionach wysokiego bezrobocia.

W ramach programów będzie realizowane wsparcie osób bezrobotnych poprzez możliwość: otrzymania bonu na zasiedlenie (wniosek składa osoba bezrobotna), ubiegania się o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej (wniosek składa osoba bezrobotna), zatrudnienia na wyposażonym lub doposażonym stanowisku pracy (wniosek składa przedsiębiorca), zatrudnienia w ramach robót publicznych (wniosek składa powiat lub gmina), odbycia szkolenia indywidualnego (wniosek składa osoba bezrobotna). Uwaga! Szkolenie musi zakończyć się w roku 2021.

REKLAMADruki wniosków dostępne są w siedzibie urzędu oraz na stronie internetowej, którą można znaleźć pod linkiem: http://ostrowmazowiecka.praca.gov.pl/dokumenty-do-pobrania.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowi Mazowieckiej: jednorazowe środki, szkolenia - pokój 21 - tel.: 508 027 515, roboty publiczne - pokój 21 - tel.: 507 106 921, wyposażenie stanowiska pracy - pokój 19 - tel.: 508 027 491, bon na zasiedlenie - pokój 20 - tel.: 507 106 962 oraz koordynator programów - pokój 19 - tel.: 508 027 545.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

Zobacz również

Czy wzrost cen uszczupla koszyki z zakupami? Polacy odpowiedzieli

14 września 2021, News4Media, red. Miłosz Magrzyk

Według danych opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny, jeśli zestawimy ceny towarów i usług z sierpnia bieżącego i ubiegłego roku, okaże się, że wartości te wzrosły o ponad 5 punktów procentowych. Wyższe są też płace Polaków. Czy te dwa wskaźniki idą ze sobą w parze? Na to pytanie odpowiedzieli uczestnicy sondażu.

Trwają prace przy projektowaniu "Ogrodowej Przystani" (zdjęcia)

14 września 2021, UM, red. Miłosz Magrzyk

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy kontynuują prace w "Topolowym Zakątku".

Kto triumfuje, a kto się żegna? Najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych

14 września 2021, News4Media, red. Miłosz Magrzyk

Jak wyglądałoby poparcie dla poszczególnych ugrupowań politycznych, gdyby Polacy mieli oddać teraz na nie swój głos? Na to pytanie odpowiedziało przeprowadzone w ostatnich dniach badanie.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

INVEST DOM Partner Handlowy OKNOPLAST

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4/2
07-300 Ostrów Mazowiecka

OKNA, DRZWI, PARAPETY, ROLETY, MOSKITIERY, ŻALUZJE

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]