Wyniki Konkursu Plastycznego "Prymas. Kardynał Stefan Wyszyński" już niebawem (zdjęcia)

Dodano: 17 września 2021 09:29, Autor: Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Komisja konkursowa, która zebrała się 15 września w sali konferencyjnej starostwa, miała bardzo trudne zadanie do wykonania. Wybór najciekawszych prac był nie lada wyzwaniem.
Już niebawem Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej opublikuje wyniki Konkursu Plastycznego "Prymas. Kardynał Stefan Wyszyński". Adresatami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz specjalnych funkcjonujących na terenie powiatu ostrowskiego. Tematem było wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu o kardynale Stefanie Wyszyńskim.

REKLAMAZainteresowanie konkursem było ogromne, a poziom prac bardzo wysoki. Dzieci i młodzież wykazały się dużą kreatywnością i wielkim talentem. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej organizatora: https://powiatostrowmaz.pl/.

Rozdanie nagród nastąpi podczas Powiatowych Obchodów Roku Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 26.09.2021 r., w miejscowości Zuzela. Najciekawsze prace zostaną wyeksponowane na wystawie w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Zuzeli.


Zobacz również

Uroczyste obchody 77. rocznicy bitwy pod Pecynką (zdjęcia)

17 września 2021, UG w Wąsewie, red. Miłosz Magrzyk

W uroczystościach, które odbyły się na początku września, wzięli udział kombatanci zrzeszeni w Światowym Związku Żołnierzy Armii Krajowej, przedstawiciele władz państwowych, powiatowych, gminnych, leśnicy, harcerze oraz dyrektorzy i młodzież szkolna ze sztandarami.

Przedszkolaki odwiedziły ostrowską komendę (zdjęcia)

16 września 2021, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej odwiedziły tutejszą komendę. Przedszkolaki miały okazję zwiedzić jednostkę, zapoznać się z pracą policjantów i psem służbowym, a także obejrzeć sprzęt policyjny.

Ojciec Cezary Wieczorek z wizytą w Rubinku (zdjęcia)

16 września 2021, ZS nr 1, red. Miłosz Magrzyk

Ojciec Cezary Wieczorek od 20 lat posługuje w Afryce, a od 8 jest misjonarzem wśród Pigmejów w Republice Środkowoafrykańskiej.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Ener Solar OZE Piotr Duchnowski

ul. Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Darmowa energia ze słońca

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]