Wyniki Konkursu Plastycznego "Prymas. Kardynał Stefan Wyszyński" już niebawem (zdjęcia)

Dodano: 17 września 2021 09:29, Autor: Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Komisja konkursowa, która zebrała się 15 września w sali konferencyjnej starostwa, miała bardzo trudne zadanie do wykonania. Wybór najciekawszych prac był nie lada wyzwaniem.
Już niebawem Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej opublikuje wyniki Konkursu Plastycznego "Prymas. Kardynał Stefan Wyszyński". Adresatami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz specjalnych funkcjonujących na terenie powiatu ostrowskiego. Tematem było wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu o kardynale Stefanie Wyszyńskim.

REKLAMAZainteresowanie konkursem było ogromne, a poziom prac bardzo wysoki. Dzieci i młodzież wykazały się dużą kreatywnością i wielkim talentem. Lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie internetowej organizatora: https://powiatostrowmaz.pl/.

Rozdanie nagród nastąpi podczas Powiatowych Obchodów Roku Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, 26.09.2021 r., w miejscowości Zuzela. Najciekawsze prace zostaną wyeksponowane na wystawie w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Zuzeli.


Zobacz również

Uroczyste obchody 77. rocznicy bitwy pod Pecynką (zdjęcia)

17 września 2021, UG w Wąsewie, red. Miłosz Magrzyk

W uroczystościach, które odbyły się na początku września, wzięli udział kombatanci zrzeszeni w Światowym Związku Żołnierzy Armii Krajowej, przedstawiciele władz państwowych, powiatowych, gminnych, leśnicy, harcerze oraz dyrektorzy i młodzież szkolna ze sztandarami.

Przedszkolaki odwiedziły ostrowską komendę (zdjęcia)

16 września 2021, KPP w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej odwiedziły tutejszą komendę. Przedszkolaki miały okazję zwiedzić jednostkę, zapoznać się z pracą policjantów i psem służbowym, a także obejrzeć sprzęt policyjny.

Ojciec Cezary Wieczorek z wizytą w Rubinku (zdjęcia)

16 września 2021, ZS nr 1, red. Miłosz Magrzyk

Ojciec Cezary Wieczorek od 20 lat posługuje w Afryce, a od 8 jest misjonarzem wśród Pigmejów w Republice Środkowoafrykańskiej.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3-go Maja 32
07-300 Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy z Wami od 1898r.!

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Usługi Koparkowe Artur Litewiak

ul. Różańska 173
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]