Stadion miejski po modernizacji został oficjalnie otwarty (zdjęcia, wideo)

Dodano: 22 września 2021 14:14, Autor: Miłosz Magrzyk

Uroczystość oficjalnego otwarcia połączono z zawodami lekkoatletycznymi.
Dzisiaj w Ostrowi Mazowieckiej dokonano oficjalnego otwarcia stadionu miejskiego po modernizacji. Na uroczystość przybyli m.in.: przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, radni, a także dyrektorzy i kierownicy miejskich jednostek, przedstawiciele świata sportu oraz mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i okolic. Uroczystość została wzbogacona o przemowy osób w różny sposób zaangażowanych w modernizację miejskiego obiektu sportowego, a także o występ zespołu folklorystycznego działającego w ramach Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.

REKLAMAOficjalne otwarcie połączono z zawodami lekkoatletycznymi, które odbywają się w ramach XX Światowych Letnich Igrzysk Polonijnych. Jak czytamy, stowarzyszenie Wspólnota Polska od początku swej działalności w rożnych formach wspiera aktywność Polonii, czyli Polaków za granicą. Sport zajmuje tu jedną z czołowych pozycji. Stowarzyszenie zorganizowało wiele wydarzeń sportowych. Największymi są igrzyska odbywające się na przemian co dwa lata, gromadzące każdorazowo średnio od 1000 do 1500 zawodników. Są to Światowe Letnie Igrzyska Polonijne i Światowe Zimowe Igrzyska Polonijne. Partnerem igrzysk jest Polski Komitet Olimpijski.

Więcej o modernizacji stadionu miejskiego można przeczytać m.in. w artykułach publikowanych na portalu już jakiś czas temu, a dostępnych pod linkami https://www.ostrowmaz.com/aktualnosci/26844 i https://www.ostrowmaz.com/aktualnosci/29469.

Dodatkową relację fotograficzną z wydarzenia można znaleźć na stronie: https://www.ostrowmaz.pl/aktualnosci/otwarcie-stadionu-miejskiego-po-przebudowie.
Zobacz również

Remiza w Komorowie zmieniła swój wygląd

22 września 2021, UG w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Rozpoczęty we wrześniu 2020 roku remont remizy w Komorowie dobiegł końca. Inwestycja, mająca na celu zmodernizowanie i rozbudowę obiektu, była realizowana w latach 2020-2021.

Obchody 82. rocznicy bitwy pod Łętownicą i Andrzejewem (zdjęcia)

21 września 2021, UG w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

19 września 2021 roku w Andrzejewie odbyły się uroczystości związane z obchodami 82. rocznicy Bitwy pod Łętownicą i Andrzejewem. Pomimo iż od tamtych wydarzeń minęło już tyle lat, to pamięć o nich nadal jest żywa wśród mieszkańców bliższej i dalszej okolicy.

Narodowe Czytanie w Wąsewie z wyjątkowymi gośćmi (zdjęcia)

21 września 2021, GBP w Wąsewie, red. Miłosz Magrzyk

Wąsewską bibliotekę odwiedzili Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Maciej Miecznikowski.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Cezan-Meble

ul. Okrzei 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Studio mebli kuchennych, szafy, garderoby, zabudowy wnętrz.

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]