Wyniki V Powiatowego Ostrowskiego Przeglądu Zespołów Teatralnych

Dodano: 26 kwietnia 2006 16:25, Autor: Remigiusz Danelczyk


24 kwietnia w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbył się V Powiatowy Ostrowski Przegląd Zespołów Teatralnych. Zaprezentowało się sześć zespołów ze szkół podstawowych z terenu powiatu ostrowskiego. Jury pod przewodnictwem aktorki, pani Jolanty Rynkowskiej wyróżniło następujące zespoły:
 • I miejsce otrzymał zespół ISKIERKI ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej. Zespół zaprezentował spektakl pt. „Calineczka” w reżyserii pani Marii Wnętowskiej.
 • II miejsce zajął TEATRZYK Z BABCINEJ SZAFY z Publicznej Szkoły Podstawowej w Starym Lubiejewie za inscenizację „Czerwony Kapturek” w reżyserii pani Renaty Stefaniak.
 • III miejsce przypadło zespołowi KLASA IB reprezentującemu Szkołę Podstawową nr 4 w Ostrowi Mazowieckiej za przedstawienie „Supełek”.
  Laureaci pojadą na półfinał VI Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich w Ostrołęckim Centrum Kultury 4 i 5 maja b.r.
  Organizatorem Przeglądu był Miejski Dom Kultury a fundatorem wszystkich nagród jest Starostwo Powiatowe. Kolejny przegląd za rok, miejmy nadzieję, że w większej obsadzie. Już dziś serdecznie zapraszamy.
 • Katalog firm promowane

  Lewiarz Development Sp. z o.o.

  ul. Wiejska
  07-300 Ostrów Mazowiecka

  Osiedle Przy Wiejskiej - wkrótce w sprzedaży!

  Arkadia Piękna Salon & SPA

  ul. T. Kościuszki 40
  07-300 Ostrów Mazowiecka

  Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

  Janpol Hurtownia Owoców i Warzyw Albert Owsiewski

  ul. Armii Krajowej 26
  07-300 Ostrów Mazowiecka

  ŚWIEŻE WARZYWA I OWOCE ORAZ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

  Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

  UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]