Nur: zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP

Dodano: 18 listopada 2021 09:01, Autor: UG w Nurze, red. Miłosz Magrzyk

Szczególne słowa podziękowania skierowane zostały do ustępującego Zarządu Oddziału Gminnego, a w szczególności jego prezydium za ofiarną pracę w minionej kadencji; za trud i poświęcenie w realizacji powierzonych zadań.
13 listopada 2021 roku w Świetlicy Wiejskiej w Nurze odbył się Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP. Był to etap kampanii sprawozdawczo-wyborczej w OSP i Związku OSP RP, w ramach którego podsumowano działalność gminnej organizacji strażackiej, za lata 2016-2020, oraz dokonano wyboru nowego Zarządu Oddziału Gminnego, Komisji Rewizyjnej oraz delegatów na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP.

REKLAMAW zjeździe uczestniczyli delegaci i przedstawiciele do nowego Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP wybrani na walnych zebraniach sprawozdawczo-wyborczych w jednostkach OSP, a także członkowie ustępujących władz oraz zaproszeni goście: wiceprzewodniczący Głównego Sądu Honorowego Związku, wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP, dh Andrzej Wyszogrodzki, oraz zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej, bryg. Leszek Falbowski.

W czasie obrad złożono sprawozdanie z działalności ustępującego Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej oraz udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi. W trakcie głosowania zatwierdzono skład nowego Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP, skład Komisji Rewizyjnej Oddziału oraz wybrano delegatów i przedstawicieli na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP. Obradom przewodniczył dh Rafał Kruszewski.

Zjazd wybrał nowe władze statutowe Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP, które ukształtowały się następująco:

Prezes Zarządu - dh Edward Jańczuk,

Wiceprezes - dh Paweł Dąbrowski,

Wiceprezes - dh Waldemar Wojtkowski,

Komendant gminny - dh Karol Kamiński,

Sekretarz - dh Tomasz Zakrzewski,

Skarbnik - dh Janusz Fabisiak.

Komisja rewizyjna w składzie: dh Marcin Kamiński - przewodniczący, dh Tadeusz Lipski - członek, i dh Jarosław Góral, członek.

Delegatami na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP zostali: dh Edward Jańczuk, dh Karol Kamiński, dh Waldemar Wojtkowski i dh Rafał Kruszewski.

Przedstawicielami do władz Zarządu Powiatowego zostali: dh Edward Jańczuk, dh Karol Kamiński i dh Waldemar Wojtkowski.

W trakcie zjazdu głos zabrali zaproszeni goście: wiceprzewodniczący Głównego Sądu Honorowego Związku, wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP dh Andrzej Wyszogrodzki, zastępca komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej bryg. Leszek Falbowski oraz wójt gminy Nur dh Rafał Kruszewski, pozytywnie oceniając pracę strażaków w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańców gminy Nur. Wyrazili wdzięczność wszystkim druhom za ich sumienną pracę i codzienną gotowość do niesienia pomocy bliźnim. Życzyli bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji oraz siły do realizacji planów osobistych i zawodowych.Źródło zdjęcia: UG w Nurze

Zobacz również

Święto Niepodległości w SP w Andrzejewie (zdjęcia)

18 listopada 2021, UG w Andrzejewie / SP, red. Miłosz Magrzyk

Wychowawcy klas przeprowadzili lekcje o tematyce patriotycznej, zapoznali dzieci i młodzież z wydarzeniami związanymi z odzyskaniem niepodległości przez Polskę.

Sfinalizowano prace budowlane na ul. Pasterskiej (zdjęcia)

17 listopada 2021, UM, red. Miłosz Magrzyk

Wykonawcą robót na odcinku ok. 227 m był Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej.

Remont świetlicy w miejscowości Sumiężne

17 listopada 2021, UG w Małkini Górnej, red. Miłosz Magrzyk

We wrześniu br. rozpoczęły się prace związane z wymianą poszycia dachowego na budynku świetlicy wiejskiej w miejscowości Sumiężne. Zły stan konstrukcji dachowej nie spełniał już swoich właściwości, co było widoczne szczególnie w okresie jesienno-zimowym podczas intensywnych opadów deszczu i śniegu.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Kwiaciarnia, Poczta Kwiatowa Jarek Kuczyński

ul. Armii Krajowej 10
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pokusa Kebab

ul. Kilińskiego 2 lok. 17
07-300 Ostrów Mazowiecka

Spróbuj, a ulegniesz Pokusie!

TERRAPRO Roboty Ziemne

ul. Rataja 22
07-300 Ostrów Mazowiecka

Usługi koparkami, transport materiałów, montaż szamb betonowych. Zapraszamy!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]