Podpisano umowy na odbiór odpadów w gminie Andrzejewo

Dodano: 14 stycznia 2022 08:48, Autor: UG w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

Umowy podpisano 30.12.2021 r. oraz 5.01.2022 r.
30.12.2021 r. oraz 5.01.2022 r. w Urzędzie Gminy w Andrzejewie wójt Beata Ponichtera przy kontrasygnacie skarbnik gminy Ewy Godlewskiej podpisała stosowne umowy dotyczące odbioru odpadów z gminy Andrzejewo z wykonawcami wyłonionymi w przeprowadzonych postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego.

REKLAMAPierwsza umowa dotyczyła odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości należących do gminy Andrzejewo (urząd gminy, szkoły, świetlice). Podpisana została ona z Zakładem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Stoczku reprezentowanym przez Michała Tontarskiego, prezesa zarządu. Cena jednostkowa zgodnie ze złożoną ofertą wykonawcy za 1 tonę odebrania i zagospodarowania odpadów wynosi 1 250 zł brutto.

Druga umowa dotyczyła odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli (mieszkańców) nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Andrzejewo oraz utworzenia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Zawarto ją z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Zambrowie, ul. Polowa 19, reprezentowanym przez Mieczysława Kaczyńskiego, prezesa spółki. Cena ofertowa wykonawcy za 1 tonę odebrania i zagospodarowania odpadów wynosi 797,04 zł brutto.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy Andrzejewo, w sprawie odbioru odpadów zmieszanych i biodegradowalnych, urząd informuje, że od kwietnia do października odbierane będą one dwa razy w miesiącu (we wrześniu trzy razy), z kolei w pozostałych miesiącach raz w miesiącu. Odbierany będzie również popiół: w styczniu, lutym, marcu, listopadzie i grudniu. Należy przestrzegać segregacji odpadów. Opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pozostają na takim samym poziomie.Źródło zdjęcia: UG w Andrzejewie

Zobacz również

Psy szukają domów. Adoptuj zwierzaka (zdjęcia, część III)

13 stycznia 2022, Miłosz Magrzyk

Kolejne psiaki czekają na dotychczasowych właścicieli bądź adopcję.

Posiedzenie Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP

13 stycznia 2022, UG w Andrzejewie, red. Miłosz Magrzyk

Podczas spotkania poruszono m.in. bieżące sprawy organizacyjne.

Najpiękniej udekorowana posesja. Kto wygrał konkurs? (zdjęcia)

12 stycznia 2022, UM, red. Miłosz Magrzyk

Jury doceniło spójność dekoracji z krajobrazem, inwencję twórczą oraz wkład własny pracy nad posesją.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Janpol Hurtownia Owoców i Warzyw Albert Owsiewski

ul. Armii Krajowej 26
07-300 Ostrów Mazowiecka

ŚWIEŻE WARZYWA I OWOCE ORAZ ARTYKUŁY SPOŻYWCZE

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

Novdom Sp. z o.o.

ul. Krótka 5 lok. 2
07-300 Ostrów Mazowiecka

Osiedle Ostrovia - Mieszkania w samym sercu miasta!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]