Szkolne Rozgrywki Sportowe. Koszykówka chłopców (zdjęcia)

Dodano: 13 marca 2022 10:23, Autor: MOSiR, red. Miłosz Magrzyk

5 marca w hali MOSiR-u przy ul. Trębickiego rozegrano dwa mecze koszykówki w ramach Szkolnych Rozgrywek Sportowych. Rywalizowano w dwóch kategoriach wiekowych: klas 4-6 i 7-8.
W młodszej kategorii wiekowej do zawodów zgłoszono koszykarzy z dwóch szkół: SP2 i SP3, a w starszej z: SP2, SP3 i SP4. Wynik meczu SP2-SP3 rozstrzygnął o końcowych miejscach w klasach 4-6. Złoty medal wywalczyli reprezentanci Dwójki, którzy wysoko pokonali swoich rywali 72:5. Najskuteczniejszym strzelcem meczu był zawodnik SP2 - Jakub Helcbergiel, który zdobył 22 punkty.

W kolejnym meczu rywalizowały klasy 7-8. Przez dwie kwarty spotkanie Trójki z Czwórką było w miarę wyrównanie. Do przerwy dwa punkty przewagi uzyskali zawodnicy z SP4, jednak w kolejnych kwartach Trójka odrobiła straty i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie SP3 wygrało ten mecz 33:18, a najskuteczniejszym strzelcem był Damian Sokołowski z SP3, który zdobył 19 punktów.

Komplet wyników:

- klasy 4-6

SP 2 - SP 3 - 72:5 (9:0) (17:3) (23:2) (23:0).

Kolejność miejsc:

1. Szkoła Podstawowa nr 2,

2. Szkoła Podstawowa nr 3.

- klasy 7-8

SP 3 - SP 4 - 27:4 (6:0) (6:2) (8:0) (7:2).

Konkurs EkoZabawka. Wręczono nagrody (zdjęcia)

12 marca 2022, UG w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Dbanie o środowisko to współcześnie bardzo istotny element edukacji.

Piłkarki zagrały w Białymstoku (zdjęcia)

5 marca 2022, KS Ostrovia (drużyna kobiet), red. Miłosz Magrzyk

Rywalizowały z trzecioligowym Ekosportem.

Grand Prix w Tenisie Stołowym 2022. Trzeci turniej (zdjęcia)

2 marca 2022, MOSiR, red. Miłosz Magrzyk

27 lutego w hali MOSiR przy ul. Warchalskiego odbył się 3 turniej z cyklu Grand Prix 2022 w Tenisie Stołowym.