Wyniki Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta

Dodano: 21 czerwca 2006 20:27, Autor: Ostrowski Tygodnik Powiatowy


W dniach 17-18.06.2006 na kortach MOSiR-u odbył się turniej o puchar Burmistrza miasta zaliczany jednocześnie do tegorocznego Grand Prix trzech miast: Ostrołęka - Ostrów Maz - Zambrów

WYNIKI
ZAJĄC MIROSŁAW - BOROWY ARTUR 6/4 6/1
ZDROJKOWSKI MAREK - RADOMSKI WOJCIECH 6/0 6/0
BUCZYŃSKI ROBERT - OLSZEWSKI JAROSŁAW 3/6 6/7 5/7
STRZELCZYK JANUSZ - KOZŁOWSKI MIROSŁAW 6/4 6/3
PIEŃKOWSKI BARTŁOMIEJ - BURTA KRZYSZTOF 3/6 5/7 1/6

  • II RUNDA
    ZALEWSKI JANUSZ - ZAJĄC MIROSŁAW 6/3 6/1
    GALARSKI DARIUSZ - ZDROJKOWSKI MAREK 3/6 0/6
    KOŁODZIEJSKI RAFAŁ (ŁÓDZ)- OLSZEWSKI JAROSŁAW 6/1 6/1
    STRZELCZYK JANUSZ - WYSZKOWSKI WIESŁAW 0/6 0/6
    NOSEK JAKUB - BUZE MACIEJ 6/1 6/2
    BURTA KRZYSZTOF - KOSIK ZBIGNIEW 0/6 0/6
    NIEWĘGŁOWSKI KRYSTIAN - BRZOZOWSKI WOJCIECH (walkower)
    GOŁASZEWSKI JAROSŁAW - RĘPA WALDEMAR 1/6 1/6

  • ĆWIERĆFINAŁY
    ZALEWSKI JANUSZ - ZDROJKOWSKI MAREK 2/6 4/6
    KOŁODZIEJSKI RAFAŁ - WYSZKOWSKI WIESŁAW 6/4 6/2
    NOSEK JAKUB - KOSIK ZBIGNIEW 6/4 6/3
    NIEWĘGŁOWSKI KRYSTIAN - RĘPA WALDEMAR 0/6 0/6

  • PÓŁFINAŁY
    ZDROJKOWSKI MAREK - KOŁODZIEJSKI RAFAŁ 1/6 1/6
    NOSEK JAKUB - RĘPA WALDEMAR 1/6 3/6

  • MECZ O III MIEJSCE
    NOSEK JAKUB - ZDROJKOWSKI MAREK 6/2 6/4

  • FINAŁ
    KOŁODZIEJSKI RAFAŁ - RĘPA WALDEMAR 6/0 6/1


    Klasyfikacja punktowa po pięciu rozegranych turniejach cyklu "Grand Prix Trzech Miast Ostrołęka - Ostrów Maz - Zambrów"

    1. RĘPA WALDEMAR - OSTRÓW MAZ - 47 PKT
    2. ZALEWSKI JANUSZ - ŁOMŻA - 42 PKT
    3. STYŁA ADAM - ŁOMŻA - 38 PKT
    4. KOŁODZIEJSKI RAFAŁ - ŁÓDŹ - 36 PKT
    5. WYSZKOWSKI WIESŁAW - OSTROŁĘKA - 34 PKT
    6. NOSEK JAKUB - OSTROŁĘKA - 32 PKT
    7. ZDROJKOWSKI MAREK - OSTRÓW ZMAZ - 25 PKT
    8. KOSIK ZBIGNIEW - KOSÓW LACKI - 25 PKT
    9. BRZOZOWSKI WOJCIECH - ZAMBRÓW - 18 PKT
    10. CZAPSKI JORDAN - OSTROŁĘKA - 15 PKT
    11. GOŁASZEWSKI JAROSŁW - OSTRÓW ZMAZ - 15 PKT
    12. BURTA KRZYSZTOF - ZAMBRÓW - 13 PKT
    13. NOWAK BARTOSZ - OSTROŁĘKA - 9 PKT
    14. WOJNAR DARIUSZ - OSTROŁĘKA - 9 PKT
    15. GALARSKI DARIUSZ - OSTRÓW MAZ - 9 PKT
    16. NIEWĘGŁOWSKI KRYSTIAN - OSTRÓW ZMAZ - 9 PKT
    17. JANKOWSKI JACEK - ŁOMŻA - 7 PKT
    18. NOWAK JĘDRZEJ - OSTROŁĘKA - 7 PKT
    19. PLSZEWSKI JAROSŁAW - TABĘDZ - 7 PKT
    20. KOZŁOWSKI MIROSŁAW - KOMOROWO - 7 PKT

    ŁĄCZNIE SKLASYFIKOWANO 52 ZAWODNIKÓW.
  • Komentarze

    Brak komentarzy

    Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
    Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

    Katalog firm promowane

    Emira - Skład Budowlany

    ul. Stanisława Duboisa 99 B
    07-300 Ostrów Mazowiecka

    Stolarka i materiały budowlane, materiały wykończeniowe, narzędzia!

    UNI-STER

    ul. Wiosenna 7
    07-300 Ostrów Mazowiecka

    INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

    APG Adam Kruk

    Stok 81
    07-310 Ostrów Mazowiecka

    Profesjonalna naprawa i konserwacja pojazdów mechanicznych!

    Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

    UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]