Ostrowski Ekonomik z nowymi urządzeniami sportowymi (zdjęcia)

Dodano: 9 kwietnia 2022 08:27, Autor: Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

7 kwietnia 2022 r. odbył się uroczysty odbiór inwestycji dotyczącej budowy infrastruktury sportowo-rekreacyjnej przy Zespole Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.
Rozbieg i zeskocznia do skoku w dal, plac do kalisteniki, stoły do gry szachy, stół do gry w piłkarzyki, stół do gry w tenisa stołowego, urządzenia siłowni zewnętrznej (twister oraz wioślarz) - to wszystko ustawiono przy szkole.

REKLAMAW uroczystości oficjalnego otwarcia obiektu rekreacyjnego wzięli udział między innymi: członkini Zarządu Województwa Mazowieckiego Elżbieta Lanc, radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Mirosław Augustyniak, dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Mirosław Krusiewicz oraz wicestarosta Józef Rostkowski, który podkreślił, że samorząd powiatowy dba o to, aby pozyskiwać środki finansowe z różnych źródeł w celu realizacji inwestycji na terenie powiatu ostrowskiego.

Budowa tego nowoczesnego kompleksu sportowego była możliwa dzięki pomocy finansowej, którą powiat ostrowski otrzymał z budżetu województwa mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2021, w wysokości 102 000,00 zł. Całkowita wartość zadania wraz z kosztem pełnienia funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego wyniosła 156 963,41 zł.

Nowa infrastruktura sportowo-rekreacyjna uatrakcyjni zajęcia wychowania fizycznego, jeśli chodzi o uczniów z Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej. Ponadto realizacja zadania stworzy warunki do organizacji zajęć sportowych, które będą promować aktywność ruchową oraz zdrowy tryb życia.

Wykonawcą przedmiotowego zadania była AG-COMPLEX. Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Nadzór inwestorski pełnił Waldemar Brzostek, prowadzący działalność gospodarczą jako Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Brzostek.

Odbiór inwestycji połączono z konferencją pn. Samorząd Mazowsza i powiatu ostrowskiego inwestycją w edukację i sport. Uroczystość uświetnił montaż słowno-muzyczny młodzieży z Zespołu Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.


Zobacz również

Połączenie spółek początkiem zmian w ciepłownictwie miejskim (zdjęcia, wideo)

8 kwietnia 2022, Miłosz Magrzyk

Jednym z pierwszych etapów zmian jest połączenie ZEC-u i ZGK.

Niebawem ruszy budowa ul. Olszynowej

7 kwietnia 2022, UM, red. Miłosz Magrzyk

5 kwietnia 2022 r. w urzędzie miasta podpisano umowę.

Trwa budowa bloku komunalnego przy ulicy Wołodyjowskiego (zdjęcia)

7 kwietnia 2022, Miłosz Magrzyk

Powstanie tam 27 lokali mieszkalnych będących uzupełnieniem zasobu mieszkaniowego miasta.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

DOTBUD

ul. Akacjowa 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Doradztwo biznesowe, couching, wsparcie w prowadzeniu firmy, pomoc w zawieraniu umów handlowych

Arkadia Piękna Salon & SPA

ul. T. Kościuszki 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

BIURO DORADCZO-FINANSOWE W&R

ul. Duboisa 4 lok.1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]