Kompleksowe finansowanie firm - szybko i wygodnie

Dodano: 9 maja 2022 15:21, Autor: Alior Bank, artykuł sponsorowany

Przedsiębiorcy na każdym etapie rozwoju swojej firmy mają różne potrzeby finansowe.
Poszukują środków na działalność operacyjną albo inwestycyjną, na rozszerzenie biznesu lub poprawę bieżącej płynności finansowej. Czasami chcą zrefinansować istniejący kredyt lub skonsolidować zobowiązania w innych bankach. Dopasowanie finansowania do potrzeb firmy jest często nie lada wyzwaniem. Ale nie w Alior Banku. Tu w ramach jednej procedury przedsiębiorca otrzyma kilka rodzajów finansowania do wyboru.

REKLAMANa pytania odpowiada Jolanta Wojsz, doradca klienta biznesowego z placówki partnerskiej Alior Bank.

Na czym polega kompleksowość oferty Alior Banku w zakresie finansowania firm?

- Proponujemy przedsiębiorcom Pakiet Finansowy Biznes. W ramach jednej procedury kredytowej i jednej decyzji przedsiębiorca otrzyma aż pięć form finansowania do wyboru. Przyznaną kwotę może podzielić na kredyt obrotowy, kredyt na inwestycje, kartę kredytową, leasing i faktoring (oferowany w wybranych placówkach). Dzięki takiemu rozwiązaniu klient może przeznaczyć środki na różne, dowolne potrzeby związane z działalnością gospodarczą. Przedsiębiorca wybiera z pakietu tylko te formy finansowania, których potrzebuje.

Dla przedsiębiorców liczy się czas. Ile trwa procedura kredytowa?

- Decyzję kredytową klient otrzymuje w ciągu 20 minut od złożenia wniosku. Na życzenie klienta możemy do niego przyjechać, aby przedsiębiorca nie musiał tracić czasu na dojazd do banku. Środki wypłacamy na konto firmy w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. Możemy pożyczyć środki, nawet jeśli przedsiębiorca nie ma zabezpieczeń materialnych. Finansowanie zabezpiecza gwarancja Cosme lub gwarancja de minimis.

Jak dużą kwotę może pożyczyć firma?

- Mikroprzedsiębiorcy mogą otrzymać finansowanie do 1 miliona złotych. Małe firmy mogą złożyć wniosek w placówkach partnerskich o maksymalnie 1 milion złotych, a w oddziałach do 3 milionów złotych. Średnie firmy są obsługiwane tylko w oddziałach - maksymalna kwota finansowania to 3 miliony złotych. Ostateczna decyzja o przyznaniu finansowania jest zależna od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej firmy.

Czy wszystkie firmy mogą skorzystać z tej oferty?

- Z Pakietu Finansowego Biznes mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, spółki: cywilne, jawne, partnerskie, komandytowe, komandytowo-akcyjne, z ograniczoną odpowiedzialnością oraz akcyjne, których właścicielami są osoby fizyczne. Firma musi mieć zakończony rok obrachunkowy obejmujący co najmniej 10 miesięcy.

Jakich dokumentów wymaga Alior Bank?

- Przedsiębiorcy, którzy chcą złożyć wniosek o finansowanie, powinni przedstawić w naszej placówce ostatnią deklarację PIT 36/36L wraz z potwierdzeniem jej złożenia w urzędzie skarbowym (dotyczy osób fizycznych, spółek cywilnych, jawnych, partnerskich), księgę przychodów i rozchodów lub bilans i rachunek zysków i strat, zaświadczenia o braku zaległości wobec ZUS-u i urzędu skarbowego.

Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam do placówki partnerskiej Alior Banku: Ostrów Mazowiecka, ul. Mieczkowskiego 6, tel. 790 791 704.

Pełna informacja o Pakiecie Finansowym Biznes, opłatach i prowizjach dostępna w placówkach banku i na www.aliorbank.pl. Bank uzależnia decyzję o przyznaniu finansowania od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej firmy. W 2019 roku Alior Bank zajął 1. miejsce w rankingu "Forbesa" i otrzymał tytuł "Bank Przyjazny Firmie". Informacja handlowa wg stanu na 25.09.2019 r.


Zobacz również

Zbiórka na odbudowę gospodarstwa po pożarze (zdjęcia)

9 maja 2022, Miłosz Magrzyk

W wyniku pożaru rodzina poniosła ogromne straty.

Młodzież poznała specyfikę pracy strażaków (zdjęcia)

9 maja 2022, OSP w Broku, red. Miłosz Magrzyk

Uczestnicy zajęć wzięli udział m.in. w ćwiczeniach z budowy linii gaśniczej.

Piknik lotniczy z okazji Dnia Dziecka

5 maja 2022, CSL. Technikum Lotnicze w Nagoszewie, red. Miłosz Magrzyk

Na wydarzenie zaprasza Centrum Szkolenia Lotniczego. Technikum Lotnicze w Nagoszewie.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

ul. Mazowiecka 44/1
07-310 Ostrów Mazowiecka

Usługi transportowe i roboty ziemne

KARO-MEBLE

ul. Wileńska 13
07-300 Ostrów Mazowiecka

MEBLE PRODUKOWANE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA

NEW YORK CITY PIZZA

ul. Zambrowska 106
07-300 Ostrów Mazowiecka

New York Bistro zmieniło się w New York City Pizza!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]