Nowe boisko przy SP nr 1 w Małkini Górnej oddane do użytku (zdjęcia)

Dodano: 15 maja 2022 09:02, Autor: UG w Małkini Górnej, red. Miłosz Magrzyk

Całkowita wartość zadania to 1 266 437, 65 złotych.
9 maja 2022 r. odbył się odbiór techniczny boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Małkini Górnej. Uczestniczyli w nim: wykonawca - Andrzej Gniado z firmy AK Sport, wójt Bożena Kordek, inspektor nadzoru Krzysztof Makowski, kierownik Referatu Inwestycji i Infrastruktury Technicznej Adam Pławski oraz wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Małkini Górnej Iwona Gołębiewska.

REKLAMACałkowita wartość zadania to 1 266 437, 65 złotych, z czego pomoc finansowa udzielona z Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej Mazowsze 2021 na dofinansowanie przedsięwzięcia pod nazwą Urządzenie strefy lekkoatletycznej na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Małkini Górnej to kwota w wysokości 191 180, 00 złotych. Środki z pomocy finansowej zostały przeznaczone na: utworzenie bieżni dwutorowej razem z bieżnią rozbiegową do skoku w dal, skoczni do skoku w dal, stanowiska do pchnięcia kulą oraz na opłacenie części kosztów usług inspektora nadzoru.

Środki własne z budżetu gminy Małkinia Górna na wykonanie nowego kompleksu sportowego to kwota 1 075 257, 65 złotych, w ramach której 29 520,00 złotych przekazało sołectwo Małkinia Górna I z funduszu sołeckiego.

Zakres realizowanego zadania obejmował: wybudowanie boiska o nawierzchni trawiastej z trawy sztucznej o powierzchni ok. 2 129,0 m2, zakup i montaż piłkochwytów, odwodnienie terenu, montaż lamp solarnych oraz wymianę części istniejącego ogrodzenia na odcinku 175 m i pozostały koszt usług inspektora nadzoru.

Mamy nadzieję, że budowa boiska i nowe wyposażenie będą zachętą do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niech ta inwestycja służy uczniom jak najdłużej podczas lekcji wychowania fizycznego oraz mieszkańcom poza godzinami pracy szkoły.Źródło zdjęć: UG w Małkini Górnej

Zobacz również

Umowa na przebudowę sali gimnastycznej wraz z budową windy w ZSS w Starym Lubiejewie (zdjęcia)

14 maja 2022, Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Dofinansowanie robót budowlanych dotyczących obiektów służących rehabilitacji, w związku z potrzebami osób niepełnosprawnych, to środki PFRON-u będące w dyspozycji samorządu województwa mazowieckiego.

W Ostrowi Mazowieckiej czytanie jest modne (zdjęcia)

13 maja 2022, MBP, red. Miłosz Magrzyk

Uczestnicy konkursu prezentowali wybrane fragmenty prozy Marii Konopnickiej.

Zarząd Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej przyznał nagrody i wyróżnienia w dziedzinie sportu (zdjęcia)

13 maja 2022, Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

11 maja 2022 r. starosta Zbigniew Chrupek wręczył sportowcom z terenu powiatu ostrowskiego listy gratulacyjne.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

ŚWIAT ZAPROSZEŃ

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]