Można wygrać 10 tyś zł. na plac zabaw

Dodano: 10 lipca 2022 08:00, Autor: Elżbieta Krajewska

Warto zadbać o plac zabaw. O tym przekonają się niebawem mieszkańcy Gminy Stary Lubotyń. Wójt Ireneusz Gumkowski ogłosił konkurs na najbardziej zadbany plac zabaw, który powstał z udziałem środków finansowych Gminy Stary Lubotyń. Do wygrania 10 tyś. zł.
REKLAMAUrząd Gminny Stary Lubotyń ogłosił konkurs dla swoich mieszkańców na "Najlepiej utrzymany plac zabaw dla dzieci 2022".

- Zapraszamy do udziału w konkursie, który ma na celu promowanie czystości i estetyki terenów placów zabaw oraz poprawę bezpieczeństwa urządzeń zabawowych, jak również zaktywizowanie sołectw w zakresie dbania o czystość podległych im terenów i bezpieczeństwo ich użytkowników - zaprasza Wójt Gminy Stary Lubotyń.


W konkursie biorą udział miejscowości, w których powstały place zabaw z udziałem środków finansowych Gminy Stary Lubotyń. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym na www.lubotyn.pl.

Sołectwo, które najbardziej dba o strefę rekreacyjną w swojej miejscowości zdobędzie doposażenie placu w wysokości 10 tyś. zł.


UG Stary Lubotyń

Zobacz również

Bezpieczne wakacje - spotkania policjantów z dziećmi (zdjęcia)

8 lipca 2022, KPP Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

Ostrowscy i małkińscy policjanci wykorzystują wakacje do organizacji spotkań z najmłodszymi spędzającymi lato na półkoloniach organizowanych przez urzędy, ośrodki kultury oraz sportu.

Konkurs na Najpiękniejszą Posesję w Gminie Brok rozstrzygnięty

8 lipca 2022, UG Brok, red. Elżbieta Krajewska

Po raz dziewiąty rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą posesję Gminy Brok. I miejsce zdobyli Irena i Bogdan Badurek, II miejsce - Jadwiga i Tomasz Złotopolscy.

Dom kultury zaprasza na wakacyjne atrakcje (zdjęcia)

8 lipca 2022, Elżbieta Krajewska

Ostrowski dom kultury zaprosił najmłodszych mieszkańców naszego miasta na artystyczne półkolonie. Gry, zabawy, kręgle, kino i wycieczki zajmują uczestnikom czas od poniedziałku do piątku.

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

WRI-Deweloper

ul. Kolarska 26 (przy placu budowy)
07-300 Ostrów Mazowiecka

APARTAMENTY KOLARSKA - ETAP II

Pixel - okna, drzwi, bramy

ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna

Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]