LI Sesja Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej

Dodano: 3 sierpnia 2022 18:28, Autor: Starostwo Powiatowe,

W dniu 28 lipca 2022 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się LI Sesja Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej, którą prowadziła Przewodnicząca Rady Powiatu Dorota Subda
REKLAMAW trakcie posiedzenia Rada Powiatu dokonała zmiany w uchwale budżetowej na 2022 roku oraz w uchwale w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Ostrowskiego na lata 2022 - 2035. Rada podjęła także uchwałę w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego.
Radni zdecydowali ponadto o udzieleniu pomocy finansowej Samorządowi Województwa Podlaskiego w Białymstoku z przeznaczeniem na ochronę konserwatorską obiektów: XIX- wiecznego wiatraka koźlaka i chaty młynarza znajdujących się w Drewnowie -Ziemakach w gminie Boguty-Pianki oraz pomocy finansowej Gminie Ostrów Mazowieckaz przeznaczeniem na realizację dożynek, które odbędą się w dniu 3 września 2022 roku w miejscowości Sielc.
W kolejnym punkcie obrad Rada Powiatu podjęła uchwały w sprawie wyłączenia Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej oraz likwidacji Liceum Ogólnokształcącego wchodzącego w skład Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej a także uchwałę zmieniająca uchwałę w sprawie zasad rozliczania tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli, dla których ustalony plan zajęć jest różny w poszczególnych okresach roku szkolnego, zasad udzielania i rozmiaru obniżek tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycielom, którym powierzono stanowiska kierownicze, zasad zaliczania do obowiązkowego wymiaru godzin poszczególnych zajęć w formie zaocznej i w kształceniu na odległość oraz tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć niektórych nauczycieli, obowiązujących w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Ostrowski.
Podczas obrad Radni Rady Powiatu w Ostrowi Mazowieckiej omawiali kwestie istotne dla mieszkańców powiatu ostrowskiego.

zdj.Starostwo Powiatowe

Zobacz również

Powiat podpisał umowę z wykonawcą na rozbudowę drogi w Gąsiorowie

28 lipca 2022, Starostwo Powiatowe

Została podpisana umowa z wykonawcą na rozbudowę drogi w Gąsiorowie. Planowany koszt inwestycji to ponad 9 milinów złotych, a termin jej zakończenia to czerwiec 2023 roku.

Ponad 85 inwestycji w powiecie ostrowskim. Na co dostali pieniądze?

26 lipca 2022, Biuro Prasowe UMWM

Za nami połowa roku, a wraz z nią przyszedł czas na podsumowanie. Sprawdź, jakie przedsięwzięcia zostaną zrealizowane w powiecie ostrowskim. Wsparcie od samorządu Mazowsza otrzymało ponad 85 inwestycji.

Ostrzeżenie drugiego stopnia dla mieszkańców powiatu ostrowskiego o burzach z gradem

13 czerwca 2022, IMiGW red. Elżbieta Krajewska

Uwaga! Pogoda dla powiatu ostrowskiego nie zachęca do wyjścia z domu

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ALIOR BANK S.A.

ul. Mieczkowskiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Global Football by Adrian Peterson

ul. Rubinkowskiego
07-300 Ostrów Mazowiecka

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]