Ostrovia wywalczyła 3 punkty w meczu z Kurpikiem

Dodano: 4 września 2022 14:43, Autor: Anna Augustyniak

Sobotni mecz dla ostrowskiej drużyny zakończył się zwycięstwem.

W sobotnie popołudnie KS Ostrovia zmierzyła się na wyjeździe w ramach 4. kolejki Ligi Okręgowej z drużyną Kurpik Kadzidło. Spotkanie było pełne emocji i zwrotów akcji. W 15. minucie gola strzelił jeden z gospodarzy - Daniel Dworecki. Po zaledwie 4 kolejnych minutach drugiego gola dla Kurpika strzelił Paweł Kuzia.

Po drugim strzale sytuacja na boisku zaczęła ulegać zmianie i Ostrovia rozpoczęła bardziej zdecydowaną grę. W 32. minucie Dawid Wilczewski z rzutu karnego zdobył pierwszego gola dla Ostrovii. Dosłownie po 2 minutach kolejny strzał zaliczył Adrian Waracki. Waracki zdobył również trzeci - zwycięski - punkt dla Ostrovii w 48. minucie.

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem ostrowskiej drużyny 2:3. Dzięki zwycięstwu i zdobyciu 3 punktów Ostrovia w łącznej klasyfikacji Ligi Okręgowej po 4 meczach ma na koncie 8 punktów. Kurpik Kadzidło z kolei zdobył łącznie 7 punktów.

Kurpik Kadzidło - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2:3 (2:2)
Ostrovia - bramki: D. Wilczewski 32' (k), Waracki 34', 48'.
Ostrovia: Chorodyński - E. Barzał, K. Małkiński, Korzeb (65' Nowacki), Krystosik (80' Kordyszewski), J. Małkiński, Rogalski (46' Lipski), K. Barzał, Zacheja, D. Wilczewski (86' Vasiliev), Waracki (73' Kopacz).

"Jedenastka" trenera Roberta Wilczewskiego na mecz z Kurpikiem Kadzidło:

Źródło zdj. KS Ostrovia

Tabela: 90minut.pl

Drużyny wspólnym meczem rozpoczną walkę w Klasie B.

Już dziś ostrowskie piłkarki zmierzą się z GKS Korona Jadów

Będzie to ich pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością.

KS Ostrovia rozgromiła Orz Goworowo

1 września 2022, Anna Augustyniak

Ostrowska drużyna dzięki zwycięstwu zapewniła sobie promocję do kolejnej rundy Pucharu Polski.