Przychodnia rehabilitacyjna Vish-Med w Małkini Górnej oficjalnie otwarta ( zdjęcia)

Dodano: 25 września 2022 18:37, Autor: UG Małkinia, red. Elżbieta Krajewska

Placówka realizuje bezpłatne zabiegi rehabilitacyjne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia od 1 września 2022 roku
REKLAMA
W dniu 15 września 2022 roku nastąpiło symboliczne otwarcie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Przychodni Lekarskiej "Vish-Med". Placówka mieści się w budynku gminnym przy ul. Biegańskiego 3 w Małkini Górnej, na pierwszym piętrze, gdzie pacjenci już od 1 września br. są przyjmowani i korzystają bezpłatnie z rehabilitacji po uzyskaniu skierowania od lekarza rodzinnego lub lekarza specjalisty.
W spotkaniu, podczas którego dokonano oficjalnego otwarcia placówki rehabilitacyjnej udział wzięli: Halina i Sylwester Wiśniewscy - właściciele nowej przychodni wraz z przedstawicielami personelu NZOZ Przychodnia Lekarska "Vish-Med", Wójt Gminy Bożena Kordek, Przewodniczący Rady Gminy Małkinia Górna Jacek Bogdan, Marek Kozłowski - Prezes Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MAK - MED Sp. z o. o., Wiceprezes Zarządu Spółki Katarzyna Kozłowska, Anna Kozłowska, Dyrektor SPZZOZ w Ostrowi Mazowieckiej - Artur Wnuk, doktor Andrzej Gajewski - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego, Prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Małkini Górnej Michał Perzyna oraz pracownicy NZOZ MAK - MED Sp. z o. o. W uroczystości wziął udział również Proboszcz parafii pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Małkini Górnej ks. kanonik Jan Wróbel, który dokonał poświęcenia placówki.
Świadczenia rehabilitacyjne, jakie są realizowane w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia przez NZOZ Przychodnia Lekarska "Vish-Med" to: zabiegi elektroterapii, zabiegi światłolecznictwa, zabiegi kinezyterapii, zabiegi krioterapii, zabiegi hydroterapii oraz masaże lecznicze. Od dnia 1 września 2022 roku w tej placówce mieszkańcy gminy Małkinia Górna oraz gmin ościennych mogą korzystać z bezpłatnych zabiegów z zakresu rehabilitacji w ramach kontraktu z NFZ.

Zobacz również

Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych w Publicznej Szkole Podstawowej w Jelonkach

20 września 2022, Publiczna Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Jelonkach

Od 12 do 16 września 2022 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Jelonkach trwał rekomendowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny "Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych".

Nagrody dla najlepszych uczniów z gminy Małkinia (zdjęcia)

9 września 2022, Urząd Gminy Małkinia Górna, red. Elżbieta Krajewska

Wybitni Uczniowie z gminy Małkinia Górna otrzymali nagrody finansowe od Wójta Gminy Bożeny Kordek

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej 1 września (zdjęcia)

3 września 2022, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej, red. E. Krajewska

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Komentarze

Add comment
Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Patio

ul. Lubiejewska 126
07-300 Ostrów Mazowiecka

NAJLEPSZE PRODUKTY I PORADY

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]