Przegrany mecz na koniec rundy jesiennej

Dodano: 13 listopada 2022 14:18, Autor: KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - drużyna kobiet, red. Anna Augustyniak

Ostrowskie piłkarki zakończyły rundę jesienną porażką.

Ostrowskie piłkarki 6 listopada zagrały mecz przed własną publicznością po raz ostatni w tej rundzie. Ich rywalkami była drużyna FUKS Pułtusk.

Rundę jesienną piłkarki Ostrovii zakończyły porażką. Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana. Do przerwy był bezbramkowy remis. W 56. minucie FUKS objął prowadzenie. Od 66. minuty Ostrovia grała z przewagą jednej zawodniczki, jednak nie potrafiła tego wykorzystać. Obrona drużyny przeciwnej była nie do przejścia.

W drugiej połowie Ostrovia oddała niewiele celnych strzałów. W końcówce meczu podopieczne trenera Kacprzaka postawiły wszystko na jedną kartę. Klaudia Zaręba z obrony przeszła do środka pomocy. Niestety Ostrovia przypłaciła to stratą bramek. W doliczonym czasie gry honorowe trafienie dla naszej drużyny zaliczyła Klaudia Zaręba.

- Rundę jesienną kończymy na siódmym miejscu. Pozostaje wielki niedosyt. Stać nas na więcej. W przerwie zimowej przed nami sporo pracy. Do wiosny mamy czas na analizę sytuacji, po których traciłyśmy bramki, wyciągnięcia wniosków i poprawy błędów dla dobra drużyny. Wrócimy silniejsze - skomentowała rundę jesienną ostrowska drużyna.

KS OSTROVIA OSTRÓW MAZOWIECKA - FUKS PUŁTUSK 1:4 (0:0)
Skład: Amelia Pełszyńska - Aleksandra Wilk - Klaudia Zaręba - Patrycja Cichowska - Kinga Nienałtowska - Alicja Kordyszewska - Anna Klymova - Karolina Piasecka - Patrycja Lemańska ( Agata Perkowska) - Michalina Chrobot - Natalia Komor

Tabela: Mazowiecka Piłka Kobieca