Sokół ze zwycięstwem na wyjeździe

Dodano: 13 listopada 2022 14:48, Autor: Sokół Ostrów Mazowiecka, red. Anna Augustyniak

Sokół ma na swoim koncie kolejne zwycięstwo.

W sobotę 12 listopada ostrowski Sokół rozegrał w Warszawie spotkanie z drużyną Isetia WMSS. Było to już 9. spotkanie w tym sezonie.

- Na trudnym terenie pokonujemy Isetia WMSS Warszawa 83:68 - skomentowała mecz drużyna Sokoła. Do przerwy Sokół prowadził 43:36. Po trzech minutach 2. kwarty ostrowska drużyna przegrywała 28:22, ale znakomicie zagrane 5 minut przyniosło 18 punktów i 12-punktowe prowadzenie. W drugiej połowie meczu koszykarzom Sokoła udało się utrzymać prowadzenie i ostatecznie spotkanie zakończyło się ich zwycięstwem.

Najlepszym strzelcem Sokoła był Jakub Brandys, który zdobył 22 punkty. W 4. kwarcie 12 punktów rzutami za trzy zdobył Patryk Łysiak, który łącznie w całym spotkaniu zaliczył 17 punktów. W zespole gospodarzy najlepszym strzelcem był zdobywca 13 punktów - Tomasz Rudko.

Isetia Basketball Team - Sokół Ostrów Mazowiecka 68:83
(18:16) (18:27) (15:14) (17:26)

Źródło tabeli: FIBA LiveStats

Ostrowskie piłkarki zakończyły rundę jesienną porażką.