Już w najbliższą niedzielę, 18 grudnia 2022, w hali MOSIR przy ul. K. Warchalskiego 3 w Ostrowi Mazowieckiej, odbędzie się drugi turniej cyklu Grand Prix w tenisie stołowym amatorów.
Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Dodano: 17 grudnia 2022 11:44, Autor: MOSiR Ostrów Mazowiecka, red. Elżbieta Krajewska

W programie wystawy aukcja gołębi.
Już za dwa dni paczki od Świętego Mikołaja w Ostrowi.
Konferencja dla środowiska sportowego, nauczycielskiego oraz samorządowego.
ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna
Zaproszenia, firmowe kartki świąteczne i inne
ul. Nurska 33 (wjazd od Biegańskiego)
07-320 Małkinia Górna
Ponad 10 lat doświadczenia w stolarce okiennej i drzwiowej!
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.