Odnowiona świetlica w budynku OSP Dalekie (zdjęcia)

Dodano: 21 grudnia 2022 15:19, Autor: KGW Kogel-Mogel, OSP Dalekie, red. Kacper Jaworowski

Dzięki dofinansowaniu wyremontowano świetlicę.
Koło Gospodyń Wiejskich Kogel-Mogel zrealizowało projekt modernizacji świetlicy w budynku OSP Dalekie, na które otrzymało wsparcie w ramach programu "WzMOCnij swoje otoczenie", organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Wsparcie PSE wcześniej pomogło przy 3 projektach na terenie gminy Wąsewo.
REKLAMA


Pozyskane środki pozwoliły na gruntowny remont - wyrównanie i pomalowanie ścian, wymianę sufitu, wydzielenie zaplecza socjalnego oraz zakup niezbędnego wyposażenia. Świetlica wygląda teraz na zachęcające miejsce do integracji, realizowania wspólnych aktywności, rozwijania pasji oraz spotkań towarzyskich. Nowa świetlica posłuży mieszkańcom i gościom na lata.

- Gruntowny remont świetlicy to ogromne przedsięwzięcie dla tak małej społeczności jak nasza. Ale mamy marzenia, niezwykle ambitny, zmotywowany i zaangażowany zespół. Rozumiemy się bez słów. A to najlepsza recepta na to, by z powodzeniem realizować nawet najbardziej złożone przedsięwzięcia. Dziękuję Drużyno! Dziękujemy PSE! Razem mamy MOC! - podsumowuje Jolanta Pazik, koordynatorka projektu.

Wcześniej program pomógł w gminie przy nasadzeniu i wymianie ogrodzenia przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie, organizacji spotkań dot. zdrowej diety w Trynosach-Osiedle oraz budowie placu zabaw w Przyborowiu. Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie "WzMOCnij swoje otoczenie" można przeczytać na stronach https://raport.pse.pl/ i https://wzmocnijotoczenie.pl/.Zobacz również

Zajęcia wychowania fizycznego w ZPO Wąsewo (zdjęcia)

19 grudnia 2022, ZPO Wąsewo, red. Elżbieta Krajewska

Jakie zajęcia przynoszą dzieciom najwięcej radości?

V Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Wąsewie (zdjęcia)

12 grudnia 2022, GBP Wąsewo, red. Elżbieta Krajewska

Mikołaj w towarzystwie klauna Kulka, który dał występ.

Inwestycja dzięki wsparciu PSE (zdjęcia)

3 września 2021, UG w Wąsewie, red. Miłosz Magrzyk

Dzięki dofinansowaniu wymieniono ogrodzenie i posadzono rośliny wokół Urzędu Gminy w Wąsewie i Gminnej Biblioteki Publicznej.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

ZHUP "MARK" S.C. Ryszard Kunka Marcin Kunka

ul. Sikorskiego 51A
07-300 Ostrów Mazowiecka

Meble wysokiej jakości na zamówienie!

POLONIKA Usługi edukacyjno-edytorskie

ul. Różańska 5
07-300 Ostrów Mazowiecka

KOREKTA, REDAKCJA, KOREPETYCJE!

Z.U.H. SERWO Adam Uszyński

ul. Kolberga 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

WYMIEŃ STARY KOCIOŁ GAZOWY NA NOWOCZESNY KONDENSACYJNY

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]