Tak wyglądała studniówka 2023 ZS CKR w Starym Lubiejewie (zdjęcia, wideo)

Dodano: 5 lutego 2023 21:00, Autor: Kacper Jaworowski

Młodzież z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie bawiła się w Sali Bankietowej "Euforia" w Ponikwi Dużej.
REKLAMA


Maturzyści z klas maturalnych IV B4 i IV P4 bawili się na tradycyjnym balu studniówkowym, wspólnie z dyrekcją szkoły, nauczycielami, rodzicami oraz starostą. Tegoroczna studniówka odbyła się 4 lutego 2023 o godz. 19:00, w "Euforii" w miejscowości Ponikiew Duża (gm. Goworowo, pow. ostrołęcki).

Wydarzenie rozpoczęło się przemową uczniów. Następnie o głos został poproszony starosta ostrowski, Zbigniew Chrupek. - Przede wszystkim dziękuje w imieniu swoim i małżonki, że zostaliśmy zaproszeni - rozpoczął swoje przemówienie. - Przed wami czeka zupełnie nowe - tak naprawdę nowe - życie. Zmiany, zmiany i przede wszystkim zmiany (...) Wszystkiego dobrego. Miłej, wspaniałej zabawy na dzisiaj i sukcesów w najbliższej przyszłości. - zakończył starosta.

Następnie głos zabrała przedstawicielka rodziców - Studniówka to tradycja wpisana w kalendarz każdego ucznia technikum, to impreza oczekiwana przez maturzystów z niecierpliwością, lekkim wzruszeniem i niepokojem. Pozostaje w pamięci młodego człowieka na długie lata. Chciałabym życzyć naszym dzieciom, aby okazały dziś postawę godną tego balu. - życzyła młodzieży zgromadzonej na sali.

Jako ostatni głos zabrał Roman Malicki, dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego. Na początku podziękował zgromadzonym - nauczycielom, rodzicom maturzystów, staroście ostrowskiemu, a także ministrowi rolnictwa, przedstawicielom różnych instytucji i wszystkim innym osobom, które aktywnie wspierają szkołę. - Uważam, że to jest odpowiedni moment, by ogłosić, że bal studniówkowy Anno Domini 2023 uważam za otwarty. Czas poloneza zacząć. Niech żyje bal! - zakończył Malicki.

Chwile po tym, rozpoczęła się ostatnia cześć ceremonii. Uczniowie wyszli na środek sali, by zaprezentować wszystkim poloneza, do którego przygotowała ich Aleksandra Jakubczyk-Bajorek.

Po wszystkim nadszedł moment na oczekiwane przez uczniów rozpoczęcie zabawy. Imprezę prowadził wodzirej Daniel Wojsz.


Zobacz również

Studniówka maturzystów z "Koperniczka" 2023 (zdjęcia, wideo)

5 lutego 2023, Kacper Jaworowski

Uroczystość zgromadziła ponad 300 osób. Zobacz, jak bawili się na balu studniówkowym tegoroczni maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika.

Studniówka maturzystów z Technikum Lotniczego (zdjęcia)

10 listopada 2022, CSL Technikum Lotnicze Nagoszewo, red. Elżbieta Krajewska

Studniówka pierwszych maturzystów z "Lotnika".

Studniówka "Rubinka" 2022/2023 (zdjęcia, wideo)

6 listopada 2022, Anna Augustyniak

Zobacz, jak bawili się na balu studniówkowym tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, potocznie nazywanego "Rubinkiem".

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

VeloBank - Placówka Partnerska w Ostrowi Mazowieckiej

ul. 3 Maja 74
07-300 Ostrów Mazowiecka

INVEST DOM Partner Handlowy OKNOPLAST

ul. Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 4/2
07-300 Ostrów Mazowiecka

OKNA, DRZWI, PARAPETY, ROLETY, MOSKITIERY, ŻALUZJE

Pizzeria PrimaVera

ul. Wiejska 6
07-300 Ostrów Mazowiecka

Zapraszamy do nowej pizzerii w Ostrowi! tradycyjny, włoski smak!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]