Studniówka "Rubinka" 2022/2023 (zdjęcia, wideo)

Dodano: 6 listopada 2022 03:13, Autor: Anna Augustyniak

Zobacz, jak bawili się na balu studniówkowym tegoroczni maturzyści z Zespołu Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, potocznie nazywanego "Rubinkiem".
REKLAMA


W tym roku uczniowie Zespołu Szkół nr 1 wraz z osobami towarzyszącymi, nauczycielami i rodzicami bawili się na studniówce w Sali Bankietowej "Tango" w Szulborzu Wielkim. Bal maturalny został zorganizowany już w listopadzie w obawie przed kolejną falą pandemii i obostrzeniami.

- Studniówka jest symbolicznym momentem, od którego pozostaje Wam - potocznie mówiąc - sto dni do matury. To ostatni dzwonek wzywający Was do wytężonej pracy i wysiłku przed egzaminem dojrzałości. Drodzy maturzyści, egzamin dojrzałości to przede wszystkim egzamin z języka polskiego, matematyki czy języka angielskiego, natomiast dojrzałość to coś więcej niż tylko test. Dojrzałość to odpowiedzialność, nie tylko za siebie, ale i za innych. Dojrzałość to właściwe i przemyślane wybory. Dojrzałość to odpowiednie podejście do życia, to pewna elastyczność, która pozwala dostosować się do ciągle zmieniającego się świata. Dojrzałość to kierowanie się w życiu rozsądkiem, mądrością, rozumem i poczuciem odpowiedzialności - podkreślił podczas oficjalnego otwarcia balu dyrektor Zespołu Szkół nr 1, Piotr Siwek. - Dzisiejszy bal jest wyjątkowy, pierwszy od ostatnich dwóch lat. Cieszę się, że doszedł on do skutku i możemy spotkać się w tak zacnym gronie w niesamowitej, bajkowej atmosferze.

Po oficjalnym otwarciu balu przez dyrektora szkoły przyszedł czas na podziękowanie nauczycielom za wieloletnie wsparcie oraz wręczenie im upominków. Nie mogło zabraknąć oczywiście także słów podziękowania skierowanych ze strony uczniów do rodziców.

Następnie Jadwiga Danelczyk zaśpiewała piosenkę "Niech żyje bal", do której przygotowano specjalny pokaz taneczny. Na zakończenie oficjalnej części balu zatańczono poloneza. Za choreografię odpowiadała Marta Kotlenga, nauczycielka wychowania fizycznego.

Studniówka 2022/2023 "Rubinka" odbyła się 5 listopada.


Zobacz również

Przeżyjmy to jeszcze raz. Studniówka młodzieży z "Rubinka" 2020 (zdjęcia, wideo)

5 listopada 2022, Anna Augustyniak

Już dziś odbędzie się studniówka tegorocznych maturzystów "Rubinka". Sprawdź, jak bawili się uczniowie na ostatniej studniówce przed pandemią.

Prezydent RP Andrzej Duda wziął udział w uroczystym otwarciu Muzeum Dom Rodziny Pileckich w Ostrowi Mazowieckiej (zdjęcia)

2 listopada 2022, Oficjalna strona Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej

Otwarcie Muzeum - Dom Rodziny Pileckich 2 listopada 2022 roku

Justyna Jasko z drugim miejscem w Opavie

30 października 2022, Anna Augustyniak

W sobotę małkinianka zdobyła kolejną nagrodę - tym razem podczas zawodów w Czechach.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Arkadia Piękna Salon & SPA

ul. T. Kościuszki 40
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pozwól sobie na relaks i odprężenie w Arkadii Piękna!

Studio makijażu i fotografii

ul. Broniewskiego 2/5 (I piętro)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Fotografia studyjna, plenerowa, chrzty, komunie, urodziny, portety, zdjęcia biznesowe, sesje świąteczne.

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]