Nowy rok, nowi redaktorzy OPI

Dodano: 25 września 2006 10:46, Autor: Tomasz Krupa


Na wstępie poinformuję wszystkich, że Ostrowski Portal Internetowy obchodził na początku tego roku swój jubileusz - 5 lat jesteśmy już z Wami. Jeśli chodzi o oglądalność to stale ona wzrasta. Dziennie nasz portal ogląda około 2 tys. osób , co daje nam w miesiącu około 41 tys. wejść. To jest chyba dość duża liczba jak na portal regionalny.

Powoli zaczynamy rozkręcać dział Edukacja. Współpracują już z nami takie szkoły jak: Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Zespół Szkół Nr 1, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Starym Lubiejewie, Gimnazjum i Szkoła Podstawowa Nr 1, Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Komorowie, Gimnazjum i Szkoła Podstawowa Nr 2. Mamy nadzieje, że chęć współpracy z naszym portal również wyrażą inne szkoły.

Jeśli chodzi o skład redakcji Ostrowskiego Portalu Internetowego został on bardzo odmłodzony, spowodowane to było tym, że "stara gwardia" zaczęła studia lub ma nowe obowiązki rodzinne.

Chcieliśmy w tym miejscu podziękować za współpracę i życzyć dalszych sukcesów na nowych drogach życia:
- Aleksandrze Grygo (przygotowania do matury, studia)
- Kamilowi Zielińskiemu (obowiązki w rodzinie)
- Natalii Sokołowskiej (przygotowania do matury, studia)
- Magdalenie Mroczkowskiej (przygotowania do matury, studia)
- Grzegorzowi Jasińskiemu (studia)

W ciągu kilku ostatnich miesięcy do naszego grona redakcyjnego dołączyło siedmiu nowych redaktorów, których artykuły już można było przeczytać na naszych stronach. Są nimi: Łukasz Sikora, Kamil Piasecki, Natalia Sadowska, Artur Jasiński, Emilia Rewkowska, Michał Pianko oraz Katarzyna Grygo.

Z OPI współpracują także: Grzegorz Grabowski oraz Aleksandra Bojkowska. Mamy nadzieje, że w niedługim czasie będą współpracować z Nami na stałe.

Tak jak w poprzednich już latach tak i teraz każdy redaktor jest odpowiedzialny za jakiś dział na portalu, a więc za współpracę z:
- Miejskim Domem Kultury odpowiedzialna jest Katarzyna Grygo
- Sceną "Kotłownia" odpowiada Adam Salamon
- KS Ostrovia i OKK "Sokół" odpowiada Tomasz Krupa
- Placówkami oświaty odpowiedzialni są Łukasz Sikora, Kamil Piasecki, Natalia Sadowska, Artur Jasiński, Emilia Rewkowska, Michał Pianko
- Moderatorem Forum jest Krzysztof Kołodziejczyk

Nadal bardzo ściśle współpracujemy z Małkińskim Serwisem Internetowym, Miejskim Domem Kultury, a także z Grupą POMOST, która już na dniach zostanie reaktywowana.

Jako członek „starej gwardii” portalu mam nadzieje, że Ci młodzi ludzie poradzą sobie i Ostrowski Portal Internetowy będzie jednym z najlepszych w naszym regionie.

Komentarze

Dodano: 28 września 2006 14:54, ~Cool chick

A kto jest moderatorem forum?
Wszystkich wymieniłeś, a o Modzie zapomniałeś??
Tomaszu, nie zarzucam Ci co prawda braku profesjonalizmu ale uzupełnij to uchybienie czym prędzej.

:)

 

Dodano: 28 września 2006 22:48, ~Kobra

Oki tylko muszę się dowiedzieć czy ta osoba sobie tego życzy, żeby ją wpisać w tym artykule.

 

Dodano: 29 września 2006 10:15, ~Cool chick

Nie życzy sobie pewnie. Nikt normalny by sobie nie życzył po tym, co wyprawia na forum. Cenzor, nie moderator.

 

Dodano: 5 października 2006 07:10, ~aj

to chyba nie ten pan Krzysztof, o którego mi chodzi...

 

Dodano: 7 października 2006 18:59, ~Kasik

Nom ładnie podusmowanie Tomuś;) hehe:)

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Gabinet Stomatologiczny KOCHDENT

ul. Leśna 16B/21
07-320 Małkinia Górna

Canexpol Sp.z o.o.

ul. Kolejowa 25, Komorowo
07-310 Ostrów Maz.

TWORZYMY W TWORZYWIE

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]