MKS Małkinia przegrywa na swoim obiekcie

Dodano: 26 marca 2023 18:19, Autor: MKS Małkinia, red. Kacper Jaworowski

W ramach 17. kolejki ligi okręgowej gr. Siedlce, MKS przyjął na własnym boisku Watrę Mrozy. Niestety po dobrej pierwszej połowie piłkarze z Małkini muszą obejść się smakiem.

W niedzielę, 26 marca 2023 o godz. 16:00, na stadionie przy ul. Kolejowej w Małkini Górnej, lokalny MKS Małkinia zainaugurował rundę wiosenną na domowym obiekcie. Piłkarze Rafała Marcyniuka zmierzyli się z Watrą Mrozy.

Do przerwy piłkarze z Małkini prowadzili 2:0 i liczyli na trzy punkty. Niestety po wyjściu z szatni sytuacja uległa zmianie i goście wyglądali coraz lepiej. Mecz zakończył się wynikiem 2:3.

W następnej kolejce MKS Małkinia pojedzie do Węgrowa, gdzie zmierzy się z klubem Czarni Węgrów. Mecz zostanie rozegrany w sobotę, 1 kwietnia 2023 o godz. 16:00.

MKS Małkinia 2:3 Warta Mrozy
K. Sadowski, M. Sadowski - K. Krzyżanowski, P. Kowalczyk, M. Kowalczyk

Źródło zdjęcia: Warta Mrozy

Gala dwudziestolecia piłki ręcznej w Małkini Górnej (zdjęcia, wideo)

26 marca 2023, Kacper Jaworowski

Małkinia Górna to znaczący ośrodek piłki ręcznej w naszym powiecie. Jeszcze dwadzieścia lat temu sytuacja wyglądała zgoła inaczej. Kluczową przyczyną takiego stanu rzeczy jest Agata Rostkowska.

Ostrowscy sztangiści z dziewięcioma medalami! (zdjęcia)

26 marca 2023, PZPC, UOLKA Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Ambroziak, Kaczorowska i Narewska, reprezentanci klubu UOLKA Ostrów Mazowiecka, wystartowali w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów do lat 20. Trójka zawodników wraca z Ciechanowa z dziewięcioma medalami!

Małkińscy piłkarze urwali punkty liderowi!

19 marca 2023, MKS Małkinia, red. Kacper Jaworowski

W pierwszym meczu po przerwie zimowej, drużyna MKS Małkinia zdobyła cenny punkt z liderem rozgrywek, Orłem Unin.