Remis po raz trzeci. Ostrovia ponownie kończy mecz wynikiem 1:1

Dodano: 2 kwietnia 2023 13:31, Autor: Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Piłkarze KS-u Ostrovia dopisują do swojego konta jeden punkt, po kolejnym remisie. To już trzeci z rzędu.

Podopieczni Roberta Wilczewskiego na swoim obiekcie zmierzyli się z Konopianką Konopki. Mecz rozgrywany 2 kwietnia 2023 o godz. 11:00, to pierwsze niedzielne spotkanie w ramach 18. kolejki ligi okręgowej, gr. Ciechanów-Ostrołęka.

Nie potrzeba było nawet kwadransa, by zobaczyć pierwszą bramkę. Niestety dla "żółto-zielonych" jako pierwsi strzelili goście - w 12. minucie trafienie zanotował Adrian Kocięcki. Piłkarze Ostrovii potrzebowali również dwunastu minut, aby doprowadzić do remisu. Po rzucie wolnym, piłkę do bramki skierował głową Kamil Wojdak w 34. minucie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, więc można powiedzieć, że obie drużyny zaczynały mecz od nowa. W drugiej połowie drużyny miały swoje sytuacje, jednak nikt nie zdołał skierować piłki do bramki. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Następny mecz Ostrovia również rozegra u siebie, mierząc się z Kurpikiem Kadzidło. Klub ze stolicy Kurpi uległ w 18. kolejce niżej notowanemu KS-owi Wąsewo, stąd ostrowscy piłkarze mają chrapkę na zwycięstwo. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia 2023 o godz. 16:00, na Stadionie Miejskim MOSiR przy ul. K. Warchalskiego 3.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:1 Konopianka Konopki
K. Wojdak 34' - A. Kocięcki 12'

Piłkarze Adriana Orłowskiego udali się do Kadzidła. W miejscowości, która uważana jest za stolicę Kurpi skrzyżowali rękawice z lokalnym Kurpikiem.

MKS Małkinia wywozi punkt z Węgrowa

1 kwietnia 2023, MKS Małkinia, red. Kacper Jaworowski

Czarni Węgrów przyjęli na swoim boisku piłkarzy MKS-u Małkinia. Po zaciętym meczu oba kluby dzielą się punktami.

Ostrovia przegrywa w meczu, w którym prowadziła do 94. minuty

25 marca 2023, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Zawodnicy trenera Roberta Wilczewskiego udali się do Sochocina, gdzie grali z miejscową Wkrą. Prowadzili w spotkaniu aż do 4. minuty doliczonego czasu gry.